Książę Harry „pokazuje prawdziwe oblicze” dzięki projektowi Netflix „Narcyz”

Mówi się, że książę Harry pokazał swoje prawdziwe oblicze dzięki nowemu narcystycznemu projektowi na Netflix.

To twierdzenie zostało złożone przez Sky News Gospodarz Andrew Bolt i akceptując, stwierdził: „Sophie, czy możesz wyjaśnić mi prawdziwą tajemnicę, książę Harry i Meghan Markle mówią, że uciekli z Wielkiej Brytanii, aby uzyskać prywatność przed natrętnymi mediami”.

Ale teraz przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii ze swoją ekipą filmową, aby wyprodukować film dokumentalny, który sfilmuje wszystkie dobre uczynki. Sophie, jestem trochę zdziwiony, czy ich definicja prywatności różni się nieco od ich definicji prywatności? „

„A ja, Andrew, mam na myśli, poważnie, ta super narcystyczna, rozbudzona para nie zrobiła nic poza tym, że znalazła się w centrum uwagi od czasu ucieczki z Wielkiej Brytanii”.

„Wiesz, zrobili podcasty, zrobili książki, zrobili smutne historie Oprah, mam na myśli to, że to trwa i trwa, Andrew. Myślę, że wielu ludzi jest chorych i zmęczonych słuchaniem ich wiadomości, a ja wiem, że zdecydowanie jestem.”

„Ale naprawdę mam na myśli, że będą prywatni, staną w centrum uwagi, gdy zarejestrują się w serwisie Netflix, i mam na myśli Spotify, że Andrew nadal pracuje”.

Doszedł do wniosku: „Ale wiesz, co dokładnie pokazuje prawdziwe barwy Meghan i Harry’ego, i byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym nie słyszał o nich więcej. Jestem ich totalnie chory i zmęczony, jeśli mam być całkowicie szczery”.

READ  Anya Taylor-Joy i Chris Hemsworth rzucają okiem na świat „Furiosa”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *