Książę Harry „wyśledził” psychikę księżnej Diany, aby zapytać o jej śmierć

Książę Harry skontaktował się kiedyś z osobistym medium księżnej Diany, aby dowiedzieć się więcej o jej życiu i jego tragicznym końcu.

Wszystko to ujawniła ta sama duchowa przewodniczka, Sally Morgan. Odbywała liczne wizyty u księcia, a w każdej z nich zadawał jej szereg pytań.

Przewodnik duchowy, sama Sally Morgan, ujawniła szczegóły dotyczące jej wielokrotnych spotkań z księciem Harrym.

Dla niedoświadczonych, Morgan zasłynął z przewidywania tragicznej śmierci Diany, ślubu księcia Harry’ego z brunetką i faktu, że para będzie żyła razem pomimo „turbulentnych” czasów.

Piętnaście lat po wypadku samochodowym księżnej Diany książę Harry zwrócił się do Sally i zapytał: „Co myślisz o śmierci mojej matki?”

Powtarzając spotkanie, pani Morgan wyjaśniła: „Był tam w mundurze medycznym. Nie robił żadnych zdjęć, więc podszedł do mnie i powiedział: „Sally, jesteś kobietą, która widywała moją matkę. „”

„Powiedziałem: »Tak«. Ostatnim razem, gdy cię widziałem, miałaś około siedmiu lat. A on powiedział: »Och, Sally, pamiętam, moja mama tyle o tobie mówiła, że ​​tak dużo z tobą rozmawiała ”.

„Powiedziałem, że tak, a potem zapytał mnie, czy chcę zdjęcie. Był z grupą chłopców i wszyscy byli pełni cukru, i pamiętam, że kupił wszystkim drinki. To była szczęśliwa impreza”.

Spotkał się również osiem lat później i podczas 45-minutowego okresu restauracji książę zadał szereg pytań.

Sally skupiła się również na wydarzeniach, które nastąpiły później i wyjaśniła: „Byłam na wakacjach w Saint-Tropez i zadzwonił do mnie i pierwszą rzeczą, którą powiedział, było:„ Co myślisz o tym, jak zmarła moja matka?”. ”.

„Rozmawiałem z Sarą przed śmiercią Diany i spodziewałem się, że królowa umrze, i że była w naprawdę ciemnym miejscu i widziałem chodnik”.

„Powiedziałem, że wyciągną ją na zewnątrz i poddadzą jej resuscytację krążeniowo-oddechową, a ona dostanie ataku serca. Tak właśnie zmarła księżna Walii na atak serca. Powiedziałem, że tydzień później Królowa Matka umrze, ponieważ mogłem ją zobaczyć pogrzeb.”

READ  „Przyszłość, w której cała muzyka jest tworzona przez sztuczną inteligencję” – mówi ekspert – melodia Fałszywego Drake'a to dopiero początek

– Cóż, Księżniczka Walii kazała zorganizować pogrzeb Królowej Matki, ponieważ wszystkie jej pogrzeby zostały zaaranżowane, a Diana go wzięła. Nie powiedziałam tego Harry’emu, po prostu powiedziałam mu, żeby porozmawiał ze swoją ciotką.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *