Książę Harry zwróci się do księcia Williama po kłótni z Meghan Markle

Książę Harry zwróci się do księcia Williama po kłótni z Meghan Markle
Książę Harry zwróci się do księcia Williama po kłótni z Meghan Markle

Książę Harry ma nadzieję na zielony sygnał dla powrotu rodziny królewskiej pomimo wcześniejszych aktów buntu przeciwko establishmentowi.

Mówiąc do kobietaEkspert królewski Tom Quinn stwierdził, że książę Sussex wkrótce pożałuje swojej decyzji o przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych, aby chronić swoją żonę Meghan Markle przed brutalnością mediów i niesprawiedliwym traktowaniem w pałacu.

Przewidział, że nastąpi to w momencie, gdy para dorośnie i „część ognia w ich związku wygaśnie”, zauważając, że Harry może w końcu poczuć się „zagubiony”.

„To jest moment, w którym Harry podejmie naprawdę duży wysiłek, aby zbudować mosty ze swoim bratem i pozwolić mu być królem na pół etatu (z Meghan), jakiego pragnie” – powiedział Tom.

Dodał: „Ale jeśli urzędnikom pałacowym uda się osiągnąć to, czego chcą, nigdy się to nie stanie”.

Jak zauważył ekspert królewski dodatkowy Autor być może próbuje budować mosty ze swoją rodziną, z którą był w separacji, dla ich imperium biznesowego w Ameryce.

Następnie wyjaśnił, że Harry zadowoli się „drugorzędną rolą” w rodzinie królewskiej, gdyż zapewni mu to popularność wśród opinii publicznej.

„Harry jest pod presją, aby utrzymywać jakieś relacje z rodziną, nawet jeśli mają one dotyczyć tylko nowych projektów pary” – Quinn powiedziała portalowi.

„Harry wciąż ma mgliste nadzieje, że otrzyma przebaczenie i zaoferuje mu gdzieś drugorzędną rolę”.

READ  Harry i Meghan Netflix doco: Książę William jest smutny, zły, ale wciąż chroni Harry'ego

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *