Książę Harry zwrócił uwagę na związek Meghan Markle i Thomasa Markle

Książę Harry zwrócił uwagę na związek Meghan Markle i Thomasa Markle

Książę Harry zostaje poproszony o pomoc Meghan Markle w naprawieniu sporu z jej chorym ojcem.

Thomas Markle został w tym tygodniu przewieziony do lokalnego szpitala w Meksyku, a następnie przeniesiony do Kalifornii po tym, jak nie był w stanie mówić.

Królewski ekspert i felietonista Richard Kay opowiada o „porażce” Harry’ego we wspieraniu swojego nowego teścia, gdy poślubił Meghan w 2018 roku.

Pisząc w środę dla Daily Mail, powiedział: „Wydawało się, że wtedy [at the time of the Royal Wedding] – i teraz wydaje się – to godne uwagi, że nie podjęto należytych wysiłków, aby przygotować pana Markle na wiadomość, zapewnić pomocnika, który by go informował, lub jeszcze lepiej, aby przewieźć go do Londynu i umieścić w królewskim domu, gdzie on mógł zaaklimatyzować się przed tym ślubem.

Ale chyba najbardziej mylącą porażką była porażka Harry’ego. Nawet teraz, cztery lata później, trudno zrozumieć, dlaczego Harry nie spotkał się osobiście z ojcem swojej dziewczyny, jak to robi każdy potencjalny zięć.

„Harry (i Meghan) powinny mieć nieskończone możliwości złożenia prywatnej wizyty jej ojcu – na długo przed rozpoczęciem wywiadów”.

Mówiąc o Danie Woottonie dziś wieczorem w środę, przyrodnia siostra Meghan, Samantha, obwiniła księżną za udar mózgu ich ojca.

„Nikt z nas nie słyszał o Megan – to zaniedbanie.

„Wiele przeszedł. Zawał serca, pandemia, a teraz udar”.

„Jeśli nie znajdzie tego w swoim sercu lub ma sumienie moralne, by się ujawnić, opłakuj ją,” dodała Samanta.

READ  Kwalifikacje księcia Harry'ego stają pod znakiem zapytania po notatce dotyczącej zdrowia psychicznego

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top