Książę Karol informuje o stanie zdrowia królowej Elżbiety

styl życia

Przemówienie królowej Elżbiety na szczycie COP26. Wideo: Rodzina królewska

Książę Walii zapewnił wszystkich, że jego matka, królowa, ma się „w porządku”.

Książę Karol, lat 72, uczestniczył w wydarzeniu Prince Trust w Brixton w południowym Londynie, kiedy przedstawił krótką informację na temat 95-letniej królowej po tym, jak lekarze doradzili jej, aby odwołała dwutygodniowe zobowiązania, aby uzyskać kilka bardzo potrzebnych rzeczy. przerwa.

Gdy w czwartek opuszczał Nat West Bank, pierwszy człowiek zasiadający na tronie brytyjskim zapytał: „Książę Karolu, jak się miewa twoja matka?”. A książę odpowiedział: „W porządku, dziękuję”.

Królowa wręcza księciu Karolowi, księciu Walii, Order Wiktorii od Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego w dniu 18 maja 2009 r. Zdjęcie/Getty Images
Królowa wręcza księciu Karolowi, księciu Walii, Medal Wiktorii od Królewskiego Towarzystwa Ogrodniczego w dniu 18 maja 2009 r. Zdjęcie/Getty Images

Aktualizacja stanu zdrowia księcia pojawiła się, gdy potwierdzono, że królowa weźmie udział w nabożeństwie żałobnym w ten weekend po tym, jak czas wydania zaleceń lekarza zagroził jej pasiastemu wyglądowi.

W niedzielę weźmie udział w mszy w Memoriale w Londynie (czasu brytyjskiego), chociaż nadal będzie nieobecna na Memorial Festival w sobotę.

King uczestniczył w wydarzeniu, na którym przedstawił krótką informację o stanie zdrowia swojej matki.  Zdjęcia/Getty Images
King uczestniczył w wydarzeniu, na którym przedstawił krótką informację o stanie zdrowia swojej matki. Zdjęcia/Getty Images

Według gazety „Sun”, źródła podały, że król uznał nabożeństwo za „nie do pominięcia” i za jeden z jej „najświętszych obowiązków”, dlatego ważne było, aby była wystarczająco zdrowa, aby w niej uczestniczyć.

Będzie to jej pierwszy występ od czasu, gdy nakręciła wideo na Szczyt Środowiskowy COP26, w którym miała osobiście uczestniczyć przed przerwą.

W momencie składania zamówień na odpoczynek twierdzono również, że jej pamiętnik jest na Boże Narodzenie i zostanie „dokładnie sprawdzony” w przyszłym roku.

Królewskie źródło powiedział: „Starsi członkowie rodziny królewskiej jako jednostka wspólnie dyskutowali o większej potrzebie współpracy przy swoich projektach, niezależnie od tego, czy otwarcie pracuje nad tym samym tematem, czy wspiera się nawzajem doraźnie, różne plany będą sporządzić nawet te aktualnie obowiązujące.

„Po zakończeniu ograniczeń związanych z koronawirusem wszyscy poczuli potrzebę wyjścia i zrobienia więcej.

READ  Gość weselny zszokowany po tym, jak panna młoda zapłaciła 7 USD za „dodatkowy” kawałek ciasta

„Królowa zdaje sobie sprawę z potrzeby odpoczynku i to właśnie teraz robi.

– Bez wątpienia wróci, kiedy poczuje się gotowa.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *