Książę Karol odmawia przekazania tronu Williamowi po królowej: Raport

Królewski ekspert ujawnił, że nie ma wątpliwości, że Karol nie weźmie monarchii w swoje ręce

Książę Karol przygotowuje się do odziedziczenia tronu po zakończeniu rządów królowej Elżbiety.

Królewski ekspert Jonathan Sacredotti ujawnił, że nie ma wątpliwości, że książę Walii nie weźmie monarchii w swoje ręce.

„Nie sądzę, aby było na to mocne uzasadnienie i myślę, że książę Karol byłby innym rodzajem króla niż jego matka, a William byłby innym rodzajem króla niż jego ojciec i babcia” – powiedział.

„Nie rozumiem, dlaczego korona miałaby przesuwać się w dół i nie sądzę, aby było to pożądane z czyjegoś punktu widzenia. Wprowadziłby do tej roli swój własny program. Nie byłoby niespodzianką, gdyby Charles King był podobny to planowali od lat” – dodał ekspert.

„Jestem pewien, że powinni rozmawiać między sobą o szerszym programie rodziny królewskiej i celach krótkoterminowych. Być może już rozmawiali o tym, dokąd każdy z nich zaprowadzi monarchię”.

Były ekspert Stuart Pierce powiedział, że Charles może przekazać tron ​​Williamowi. „Wiemy, jaką pozycję ma odziedziczyć, będzie bardzo interesujące zobaczyć, czy książę Karol zasiądzie na tronie, czy też wprowadzi jakąś formę zmiany w prawie konstytucyjnym, aby umożliwić jego synowi zasiadanie na tronie. być bardzo interesującym”. nas co tydzień.

READ  Szpieg: Gwiazda Kiwi na weselu Grahama Nortona

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *