Książę Karol zmienił zdanie, aby zbudować duży wiejski dom w Herefordshire

Książę Karol podobno odwołał plany budowy domu w hrabstwie Herefordshire, który prawdopodobnie był przyszłym domem Kate Middleton i księcia Williama.

Powszechnie mówiono, że Kate i William przeprowadzili się do 900-akrowej posiadłości wiejskiej, którą Księstwo Harewood End kupiło w 2000 roku.

Książę Walii miał plan odbudowy Wielkiego Pałacu, który został zburzony przez SAS w 1950 roku. Proponowany pałac w Herefordshire był częścią renowacji wartej 9 milionów funtów.

Książę porzucił swoją ambitną wizję budowy nowego Highgrove na wiejskiej posiadłości w Herefordshire, prawie dwie dekady po tym, jak po raz pierwszy przedstawił plany.

Proponowana rezydencja miała tchnąć nowe życie w Harewood End, który leży między Ross-on-Wye i Hereford.

Księstwo potwierdziło, że prace na 900-hektarowej posiadłości zostały zakończone, chociaż dwór, który miał być centralnym punktem, nie został jeszcze zrekonstruowany.

Chociaż wiele budynków zostało odrestaurowanych, prace nad ostatecznym fragmentem panoramy nigdy się nie rozpoczęły.

Według reporterów z rodziny królewskiej książę podobno montuje przyszły dom dla swojego najstarszego syna, księcia Williama, na pograniczu angielsko-walijskim.

Kiedy w końcu pojawiła się wiadomość, że książę Cambridge był zaangażowany w poważny związek z Kate Middleton w 2004 roku, pogłoski, że wkrótce się pobiorą i osiedlą w Herefordshire, ogarnęły gorączkę.

READ  Australijski senator krytykuje The Wiggles za nowy skład

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top