Książę William i Karol kłócą się o „szczerą wymianę” o kość słoniową: raport

Książę William został niedawno wezwany za swoje „naiwne” działania podczas „szczerej wymiany”.

To twierdzenie zostało ujawnione przez królewskiego autora Roberta Jobsona w swoim artykule dla codzienna poczta Został opublikowany w 2018 roku.

Jedna z takich okazji miała miejsce po tym, jak William powiedział zoologowi dr Jane Goodall, że „chciałby, aby cała kość słoniowa należąca do Pałacu Buckingham została zniszczona”.

„Według The Guardian, królewska kolekcja kości słoniowej zawiera około 1200 artefaktów, z których niektóre pochodzą sprzed setek lat”.

W czasie swojej „szczerej wymiany poglądów” książę Karol nazwał działania księcia Williama „naiwnymi” i chciał ostrożniej dobierać słowa.

„Chociaż Charles ceni uczucia swojego syna, wierzy, że istnieje ogromna różnica między wezwaniem do podjęcia działań przeciwko nielegalnym handlarzom teraz, a nakazaniem Pałacowi Buckingham oddania dużej i historycznej kolekcji artefaktów, które są częścią Royal Collection Trust”.

„Wśród przedmiotów są dziewiętnastowieczny tron ​​indyjski, podnóżek i dwie siedmiopiętrowe pagody z osiemnastego wieku nabyte przez Jerzego IV”.

H kontynuował także: „Pomysł na takie przedmioty historyczne i inne, jak pióro Henryka VIII, napełnił Karola podziwem”.

„Jednak jest wielu, którzy znają Williama i jego upartą passę i wierzą, że podejmie jakąś formę działania, gdy zostanie królem, pomimo sprzeciwu jego ojca”.

READ  Księżna Camilla przeprowadza księcia Karola „sprawdzanie rzeczywistości”: raport

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top