Książę William i Kate Middleton przeprowadzają się do Windsor, aby być bliżej królowej

Książę William i Kate Middleton przeprowadzają się do Windsor, aby być bliżej królowej
styl życia

Książę William i Kate Middleton rozważają duży ruch, biorąc na siebie więcej obowiązków w rodzinie królewskiej. Zdjęcia/Getty Images

Książę i księżna Cambridge poważnie rozważają przeprowadzkę do Windsoru.

Mówi się, że książę William i Kate Middleton planują zamieszkać z trójką swoich dzieci, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Louisem, ponieważ chcą być bliżej królowej Elżbiety, biorąc na siebie większą odpowiedzialność w rodzinie królewskiej.

Rodzina obecnie dzieli swój czas między Kensington Palace w Londynie i Anmer Hall w Norfolk, ale mówi się, że oglądali nieruchomości, w tym Fort Belvedere, który znajduje się na południowym krańcu Windsor Great Park.

Źródło powiedziało The Mail w niedzielę: „Anmer Hall miał sens, gdy William był pilotem helikoptera we Wschodniej Anglii i przydał się na Boże Narodzenie w Sandringham, ale tak naprawdę już nie działa. To za daleko na weekend, ale Windsor jest idealny kompromisu, szukają opcji w okolicy.”

Doniesiono również, że 95-letnia królowa Elżbieta planuje osiedlić się na stałe w Windsorze po powrocie z corocznych wakacji w Balmoral.

Królowa i jej zmarły w kwietniu mąż, książę Filip, spędzili większość czasu zamknięcia Covid-19 w zamku Windsor, w pobliżu księcia Edwarda, jego żony Sophie i księcia Andrzeja oraz jego byłej żony Sarah Ferguson.

Brat Williama, książę Harry i jego żona Meghan Markle, odnowili Frogmore Cottage w swojej posiadłości Windsor, ale księżniczka Eugenie i jej rodzina teraz korzystają z nieruchomości, po tym, jak Harry i Meghan przeprowadzili się do Kalifornii w zeszłym roku.

READ  Royals: Meghan Markle oddaje hołd królowej w nowym wywiadzie dla magazynu Bombshell

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *