Książę William i Kate Middleton przeprowadzają się do Windsor, aby być bliżej królowej

styl życia

Książę William i Kate Middleton rozważają duży ruch, biorąc na siebie więcej obowiązków w rodzinie królewskiej. Zdjęcia/Getty Images

Książę i księżna Cambridge poważnie rozważają przeprowadzkę do Windsoru.

Mówi się, że książę William i Kate Middleton planują zamieszkać z trójką swoich dzieci, księciem Jerzym, księżniczką Charlotte i księciem Louisem, ponieważ chcą być bliżej królowej Elżbiety, biorąc na siebie większą odpowiedzialność w rodzinie królewskiej.

Rodzina obecnie dzieli swój czas między Kensington Palace w Londynie i Anmer Hall w Norfolk, ale mówi się, że oglądali nieruchomości, w tym Fort Belvedere, który znajduje się na południowym krańcu Windsor Great Park.

Źródło powiedziało The Mail w niedzielę: „Anmer Hall miał sens, gdy William był pilotem helikoptera we Wschodniej Anglii i przydał się na Boże Narodzenie w Sandringham, ale tak naprawdę już nie działa. To za daleko na weekend, ale Windsor jest idealny kompromisu, szukają opcji w okolicy.”

Doniesiono również, że 95-letnia królowa Elżbieta planuje osiedlić się na stałe w Windsorze po powrocie z corocznych wakacji w Balmoral.

Królowa i jej zmarły w kwietniu mąż, książę Filip, spędzili większość czasu zamknięcia Covid-19 w zamku Windsor, w pobliżu księcia Edwarda, jego żony Sophie i księcia Andrzeja oraz jego byłej żony Sarah Ferguson.

Brat Williama, książę Harry i jego żona Meghan Markle, odnowili Frogmore Cottage w swojej posiadłości Windsor, ale księżniczka Eugenie i jej rodzina teraz korzystają z nieruchomości, po tym, jak Harry i Meghan przeprowadzili się do Kalifornii w zeszłym roku.

READ  Gorączka świątecznych zakupów zaczęła się wcześnie, ponieważ niektórzy obawiają się braku zabawek

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top