Książę William ma na sobie drogie urządzenie, którego używają gwiazdy do monitorowania swojego stanu zdrowia w obliczu królewskiej choroby nowotworowej

Książę William ma na sobie drogie urządzenie, którego używają gwiazdy do monitorowania swojego stanu zdrowia w obliczu królewskiej choroby nowotworowej

Przyłapano księcia Williama w modnym monitorze fitness, gdy rodzina królewska nadal zmaga się z szeregiem problemów zdrowotnych, w tym trwającym leczeniem raka króla Karola i księżnej Walii

Książę William został przyłapany w opasce Whoop na Euro 2024((Zdjęcie: Getty)

Pośród szeregu problemów zdrowotnych rodziny królewskiej, w tym trwającego leczenia raka króla Karola i księżnej Walii, książę William należy do „firmy” aktywnie zainteresowanej jego zdrowiem. Przyszły król był ostatnio stałym filarem wsparcia dla swojego ojca i żony, a podczas zeszłotygodniowego ćwierćfinału Euro 2024 przyłapano go na noszeniu modnego, uwielbianego przez entuzjastów fitnessu gadżetu do monitorowania jego stanu zdrowia.

Podczas kibicowania Anglii nad Szwajcarią w Dusseldorf Arena 6 lipca na nadgarstku Williama zauważono popularne akcesorium – monitor fitness WHOOP. Ta zaawansowana technologicznie marka powstała w 2015 roku i zyskała ogromną popularność wśród profesjonalnych sportowców, monitorując kluczowe pomiary, takie jak sen, wysiłek i regeneracja, aby zbudować kompleksowy obraz ich dobrego samopoczucia.

Książę William został przyłapany w opasce Whoop na Euro 2024((Zdjęcie: Getty)

Czytaj więcej: Specyficzny moment, w którym książę William pokazał swoje „surowe emocje” w rzadkim wybuchu podczas Mistrzostw Europy 2024

Według raportów ten ultraluksusowy gadżet twierdzi, że jest „najbardziej zaawansowanym urządzeniem do noszenia na rynku” i różni się od wielu innych monitorów fitness tym, że do korzystania z niego wymagane jest członkostwo w cenie zaczynającej się od 229 funtów rocznie. Ten szybki.

Jednak William nie jest pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który poważnie myśli o swoim codziennym zdrowiu, gdyż kilku innych członków rodziny królewskiej zdecydowało się już wcześniej na podobne przedmioty, w tym młodszy brat księcia, książę Harry.

Książę Sussex był już wcześniej widziany w czarnym pierścieniu Oura podczas swojej podróży po Australii w 2018 roku z żoną Meghan. To tajne urządzenie monitorujące etapy snu i aktywności zostało szybko wyprzedane po tym, jak książę je założył.

READ  Czy Chris Luxon ma Radio Twin? Tak uważają członkowie Dancing With The Stars

Jednakże, podobnie jak w przypadku oferty Williama, ten produkt ma bardzo wysoką cenę, zaczynającą się od 299 funtów.

Książę Harry również zdecydował się na korzystanie z trackera fitness, nosząc pierścionek Oura w 2018 roku((Zdjęcie: Getty)

Sophie, księżna Edynburga, również uważnie monitoruje swój stan zdrowia i często można ją zobaczyć noszącą zegarek Apple Watch, w tym na domowym nagraniu wideo z mężem, księciem Edwardem, i ich dziećmi, Lady Louise Windsor i Jamesem, hrabią Wessex, podczas pandemii.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *