Książę William opowiada o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym, pracując jako karetka powietrzna

styl życia

William opowiada o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym, pracując jako karetka powietrzna. Wideo / Książę i księżna Cambridge

Książę William otworzył się na temat swojego zdrowia psychicznego w nowym podcaście, ujawniając moment, w którym jego zmagania „naprawdę mnie zszokowały”.

Podczas odcinka serii Time to Walk na Apple Fitness+ książę Cambridge opowiadał o swoim życiu i zdrowiu psychicznym.

39-latek przypomniał sobie chwilę, kiedy był pilotem ambulansu lotniczego, który opiekował się z personelem medycznym dziecka potrąconego przez samochód. Zespół ustabilizował dziecko i przetransportował go do miejscowego szpitala. To doświadczenie pozostało z nim.

„Wróciłem do domu tej nocy bardzo zdenerwowany, ale nie zauważalnie” – powiedział William.

„Nie płakałem, ale w środku czułem, że coś się zmieniło. Poczułem w sobie coś w rodzaju prawdziwego napięcia.

„Tygodnie później naprawdę mnie to zszokowało. To było tak, jakby ktoś włożył klucz do zamka i otworzył go bez mojej zgody.

„Czułem, jakby cały świat umierał. To niezwykłe uczucie. Po prostu czujesz, że wszyscy cierpią, wszyscy cierpią. I to nie ja. Nigdy wcześniej tego nie czułem”.

„Moje życie osobiste i wszystko było w porządku. Byłam szczęśliwa w domu i szczęśliwa w pracy, ale wciąż patrzyłam na siebie i pytałam: „Dlaczego tak się czuję?” Dlaczego jest mi tak smutno? I zacząłem sobie uświadamiać, że zabierasz do domu szok ludzi, ich żal i to na ciebie wpływa.

„Miałem szczęście, że miałem z kim porozmawiać w karetce lotniczej, ponieważ zdrowie psychiczne, w którym pracowałem, było tak ważne”.

Król otworzył się również na temat swojej matki, księżnej Diany, i powiedział, jak Tina Turner po prostu zaśpiewała The Best, gdy on i jego brat, książę Harry, jechali do szkoły.

Ponieważ siedzenie na tylnym siedzeniu, śpiewanie, wydawało się prawdziwym rodzinnym momentem” – powiedział książę.

READ  „Zawsze wrzucaj pod autobus”

„A moja mama prowadziła samochód, śpiewając na cały głos. Nawet wsadziliśmy do samochodu policjanta, który czasem też śpiewał.

„A kiedy teraz tego słucham, zabiera mnie z powrotem do tych przejażdżek samochodem i przywołuje tyle wspomnień o mojej matce”.

William podzielił się też kilkoma lżejszymi chwilami, wspominając kuszące wspomnienie, kiedy Taylor Swift poprosiła go, aby dołączył do niej i Jona Bon Jovi na scenie do wykonania Livin’ On a Prayer podczas zbiórki pieniędzy w Pałacu Kensington.

„Szczerze, jeśli Taylor Swift spojrzał ci w oczy, dotknął twojego ramienia i powiedział: »Chodź ze mną«… Wstałem jak szczeniak i powiedziałem »Tak, cóż, to brzmi jak świetny pomysł«”. Pójdę za tobą – zażartował książę.

25-40 minut, Time to Walk zachęca ludzi do częstszego chodzenia, aby skorzystać z ich zdrowia fizycznego i psychicznego. Każdy odcinek przedstawia celebrytów dzielących się historiami, piosenkami i zdjęciami i jest nagrywany, gdy wychodzą na spacer.

Odcinki podcastu są dostępne w aplikacji Trening na Apple Watch z subskrypcją Fitness+.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top