Książę William rozpoczyna służbę wśród plotek o abdykacji króla Karola

Książę William rozpoczyna służbę wśród plotek o abdykacji króla Karola

Oczekuje się, że książę William wróci do pracy w tym tygodniu, po ogłoszeniu przez Pałac diagnozy raka u króla Karola

Wśród plotek, że książę William nie opuści Kate Middleton, dopóki nie wyzdrowieje i nie stanie na nogi, oczekuje się, że wznowi on pracę w tym tygodniu.

William, książę Walii, mógł zostać zmuszony do powrotu do oficjalnych obowiązków po tym, jak u jego ojca, króla Karola, szokująco zdiagnozowano raka.

Odkąd Pałac Buckingham ogłosił tragiczną wiadomość, krążyły pogłoski, że książę królewski może abdykować na rzecz swojego pierwszego dziecka, księcia Williama.

Według byłego kamerdynera królewskiego Paula Burrella, który służył księżnej Dianie przez 10 lat, książę chce, aby William został koronowany za jego życia.

Przeczytaj także: Książę Harry zdał sobie sprawę, jak ważni są „bliscy” po tym, jak u króla Karola zdiagnozowano raka

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak Paul Burrell, jeden z byłych sług księżnej Diany, przepowiedział, że Karol prawdopodobnie zrzeknie się tronu na rzecz księcia Williama już po 10 latach.

Mówić do poczta z Nowego Jorku, „Wierzę, że stanie się to w tym kraju. Wierzę, że król i królowa wyznaczali tę funkcję na 10 lat i uważam, że jest to plan 10-letni” – powiedział.

Dodał: „Myślę, że król ma plan na następne osiem lat, ale myślę, że pójdzie za przykładem królowej Danii. Chce, aby jego syn został koronowany”.

„Kto nie chciałby, aby ich syn osiągnął szczyt swojej kariery? Myślę, że będzie ciężko pracował przez 10 lat, a potem powie, że czas przejść na emeryturę i patrzeć, jak jego syn rozkwita”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *