Księżna Camilla przeprowadza księcia Karola „sprawdzanie rzeczywistości”: raport

Księżna Camilla przeprowadza księcia Karola „sprawdzanie rzeczywistości”: raport

Rodzina królewska niedawno pochwaliła zdolność księżnej Camilli do przeprowadzania częstych kontroli rzeczywistości na księciu Karolu i utrzymywania go „prosto i mocno”.

Twierdzenie to wysunął były dworzanin królewski i podczas rozmowy z nim telegrafWyjaśniają, że późne wprowadzenie Camilli do królewskiego życia jest czymś, co dało jej wyjątkową perspektywę, jeśli chodzi o pomoc księciu Karolowi.

Kontynuowali również: „Spędziła większość swojego życia mieszkając poza rodziną królewską, więc rozumie różnice między tymi dwoma światami”.

„Rozumie, jak dziwny jest świat rodziny królewskiej, jak postrzega go opinia publiczna, i wie, że czasami jej mąż, książę Walii, tego nie widzi”.

„Kiedy jedzie do swojego domu w Wiltshire, nie ma żadnego sposobu na królewskie życie; jest tylko ona i psy, a być może jej dzieci i inni goście, więc regularnie angażuje się w nieco „normalne” życie, w którym jej dzieci będą powiedz jej, jak świat zewnętrzny postrzega rzeczy, które robi rodzina królewska”.

„Oznacza to, że jest bardziej zdolna niż prawie ktokolwiek inny do przekonania niektórych członków rodziny królewskiej do określonego punktu widzenia, że ​​mogą nie widzieć inaczej”.

READ  Członek załogi twierdzi, że wymagania MIQ mogły być czynnikiem, który spowodował, że Amazon przeniósł produkcje z Władcy Pierścieni do Wielkiej Brytanii

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top