Księżniczka Charlene z Monako zarażona wirusem Corona

Księżniczka Charlene z Monako zarażona wirusem Corona

Księżniczka Charlene z Monako ma pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Pałac Monako potwierdził, że 44-letnia księżniczka „wykazała pewne objawy i uzyskała wynik pozytywny” w teście przesiewowym. „Zgodnie z obowiązującymi przepisami zdrowotnymi księżniczka Charlene przejdzie kilkudniowy okres izolacji”.

Charlene dzieli bliźniaki ze swoim mężem, księciem Albertem z Monako.

„Jej zdrowie nie jest problemem” – czytamy w oświadczeniu, przetłumaczonym z francuskich reklam, według People.

Ta wiadomość pojawiła się po tym, jak księżniczka rozmawiała z francuską gazetą Nice-Matin o plotkach o jej rozstaniu z mężem, księciem Albertem.

Zaczęła: „Chcesz rozmawiać o pogłoskach o rozwodzie lub moim nowym domu w Szwajcarii… Nadal uważam za niefortunne, że niektóre media szerzą takie pogłoski o moim życiu i moich związkach.

A księżniczka kontynuowała: „Żyjąc jak wszyscy inni, jesteśmy ludźmi i jak wszyscy ludzie mamy emocje i słabości, a tylko nasza rodzina jest wystawiona na media i przekazuje się najmniejszy słaby punkt”.

Charlene dodała, że ​​rozmawiała o „złośliwych artykułach” z Albertem, mówiąc, że „bardzo mnie wspierał” i zrobił „wszystko, by chronić mnie i nasze dzieci”.

READ  Czat Meghan Markle opowiada prawdę o związku królowej z księciem Harrym

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top