Księżniczka Charlotte uderza księcia Louisa w wirusowym klipie z Queen’s Jubilee: See

Księżniczka Charlotte miała na sobie buty swojej starszej siostry podczas platynowego jubileuszu królowej, kiedy jej młodszy brat, książę Louis, trochę wymknął się spod kontroli w królewskiej loży. Gwiazdka dzienna.

W uroczych klipach, które szybko stały się popularne w mediach społecznościowych, książę Louis jest postrzegany jako aktor siedzący obok swojej matki, Kate Middleton i swojej starszej siostry, księżniczki Charlotte, na jubileuszowym konkursie.

Widziano małego Cambridge, który dmuchał jagody, tańczył z rękami w powietrzu, a nawet zakrywał usta swojej mamy Kate, gdy próbowała go kontrolować.

Jednak wygląda na to, że Charlotte trzyma swojego złośliwego młodszego brata Louisa pod kontrolą na swoim miejscu, a pewnego razu widziano ją, jak „klapnęła” jego rękę w dół, kiedy ugryzł się w pięść, a następnie zaczął machać nią w powietrzu.

według Gwiazdka dzienna Charlotte wydawała się bardziej świadoma głośnego królewskiego wydarzenia, które oznaczało 70. rocznicę królowej jako monarchy, a jej akt klepania Louisa ręką na kolanach był cytowany jako wyraźna wskazówka.

Tymczasem książę Louis zdołał trafić na pierwsze strony gazet na całym świecie nie tylko ze względu na swoje wybryki na niedzielnym konkursie jubileuszowym, ale także wcześniej na Trooping the Color i przelot RAF, gdzie został sfotografowany zakrywając uszy i krzycząc komicznie.

READ  Jak Harvey Weinstein próbował „sfałszować karierę Robina Williamsa”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top