Księżniczka Sophie przewyższa Kate Middleton i uzyskuje nowy „tytuł”.

Księżniczka Sophie przewyższa Kate Middleton i uzyskuje nowy „tytuł”.

Księżniczka Sophie zintensyfikowała się, aby przejąć swoje obowiązki, gdy Kate Middleton boryka się z kryzysem zdrowotnym

Księżniczka Sophie przewyższa Kate Middleton i uzyskuje nowy „tytuł”.

Księżniczka Sophie jest nie tylko odpowiedzialną członkinią rodziny królewskiej, ale obecnie jest okrzyknięta „najbardziej z klasą” ze względu na swoje dynamiczne wyczucie mody.

W zeszłym tygodniu księżna Edynburga wybrała się ze swoim mężem, księciem Edwardem, w fioletowym płaszczu Prady do kolan, aby wziąć udział w mszy wielkanocnej w Windsorze.

Piszę do TelegrafKrólewska pisarka Tamara Ibrahim stwierdziła, że ​​księżna „wygląda bardziej elegancko i pięknie”. Ja wiem „Teraz, niż było wcześniej”.

Zauważyła również, że Sophie z łatwością mogłaby dać Kate Middleton „bieg po pieniądze”, gdy jej stroje zaczną być poddawane równie dokładnej analizie przez królewskich obserwatorów, jak stroje księżniczki.

W rozmowie z outletem osobista stylistka Annabelle Howden podzieliła się podobnymi opiniami, mówiąc: „Tu nie ma nic szorstkiego”.

„Zmieniła swój wygląd, nosząc atrakcyjne i dopasowane ubrania, co dodaje jej siły i energii.

„Buduje młodą, dopasowaną garderobę, która pasuje do jej proporcji i stylu życia”.

Jej moda i zachowanie są teraz w centrum uwagi, gdy starsi członkowie rodziny królewskiej wycofują się z oczu opinii publicznej w obliczu kryzysu zdrowotnego – napisał Abraham.

„Chociaż nasza garderoba nie jest aż tak ważna, z subtelnej zmiany Sophie możemy wyciągnąć wnioski, które możemy uwzględnić w sposobie, w jaki się ubieramy” – zauważyła.

READ  Kathy Lamkin, gwiazda masakry piłą mechaniczną w Teksasie, umiera w wieku 74 lat

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *