Kylie Kelsey sugeruje, że ma czwarte dziecko z mężem Jasonem

Kylie Kelsey sugeruje, że ma czwarte dziecko z mężem Jasonem
Kylie Kelsey sugeruje, że ma czwarte dziecko z mężem Jasonem

Kylie Kelsey robi wszystko, co w jej mocy, aby powiększyć rodzinę z Jasonem Kelseyem.

W wywiadzie z Magazyn Nowy Jork W rozmowie z „The Strategist” była hokeistka wspomniała o możliwości powitania z mężem czwartego dziecka, rozmawiając o zmianie ubrań dla dzieci.

„Zmieniamy teraz ubrania, które kupiliśmy dla naszej pierwszej córki, na ubrania dla najmłodszych, więc wymieniliśmy wiele używanych ubrań” – Kylie powiedziała o ubraniach, które kupiła dla swoich trzech córek, 4-letniego Wyatta, Elliot, 3 lata i Bennett, 1.

Matka trójki dzieci dodała: „…Piżama Hannah Andersson będzie służyć wiecznie. Mamy jeszcze trochę piżamy w przygotowaniu, na wypadek, gdyby była czwarta. To najlepsza inwestycja”.

Jason i Kylie, którzy są razem od dziesięciu lat, regularnie pokazują swoje życie rodzinne na platformach mediów społecznościowych, pokazując swoją silną jednostkę rodzinną.

Słynna para poznała się w aplikacji randkowej Tinder w 2014 roku, a pobrała się zaledwie cztery lata później.

Orzeczenie to nadeszło po tym, jak 32-letnia Kylie wzięła w zeszłym miesiącu udział w trasie koncertowej Taylor Swift Eras na stadionie Wembley w Londynie wraz z emerytowaną sportsmenką, jej szwagrem Travisem Kelce i mnóstwem celebrytów.

READ  Nic nie może się równać: dokumentalista Sinead O'Connor z TVNZ+ wspomina szokujące, kultowe momenty

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *