LadBaby przekazuje The Beatles i Spice Girls na bożonarodzeniową listę przebojów w Wielkiej Brytanii

Dwóch YouTuberów i filantropów wyprzedziło The Beatles i Spice Girls w swoich pierwszych z rzędu piosenkach świątecznych w Wielkiej Brytanii.

Roxanne i Mark Howell wykonują swoje najnowsze świąteczne piosenki.
Zdjęcie: YouTube / Biedronka

Hołd składa się piosence, która w Boże Narodzenie znalazła się na szczycie brytyjskich list przebojów, ponieważ wyścig o pierwsze miejsce – trwający już od siedmiu dekad – stał się instytucją w kraju.

Duet mąż i żona Mark i Roxanne Howell, którzy nazywają się LadBaby, w tym roku osiągnęli swoje pierwsze miejsce na Boże Narodzenie dzięki swojej czwartej piosence z rzędu. Kiełbasy dla każdego, z udziałem Eda Sheerana i Eltona Johna.

Ed Sheeran

Ed Sheeran
Zdjęcie: RNZ / Dan Cook

Są pierwszymi artystami, którzy mają cztery kolejne świąteczne piosenki, według Official Charts Company.

Są teraz na poziomie Beatlesów, jeśli chodzi o piosenki świąteczne numer jeden w historii, a legendarny brytyjski zespół zajął pierwsze miejsce w latach 1963-1965 i 1967.

LadBaby nagrał swoje hity na poprzednich hitach, ale z pewnym zwrotem akcji – każda piosenka opowiada o roladkach z kiełbaskami.

Duet nagrywa piosenki, aby zebrać fundusze i zwiększyć świadomość na rzecz organizacji charytatywnej banku żywności Trussell Trust.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w tworzeniu historii dla [Trussell Trust] „Charity Food Bank jest mocny w rolkach z kiełbaskami” – powiedziała para w oświadczeniu.

The Howells, którzy mieszkają w Nottinghamshire, po raz pierwszy w 2018 roku zajęli pierwsze miejsca na listach świątecznych Zbudowaliśmy to miastoOkładka piosenki Starship z 1985 roku.

Nagrali go przez następne dwa lata Kocham bułki z kiełbasą (Ich opinia o Strzałach / Joan Jett Kocham rock and roll) I Nie zatrzymuj mnie w jedzeniu (parodia Podróży Nie przestawaj wierzyć).

„Dziękujemy za pomoc w podnoszeniu profilu, podnoszeniu funduszy i świadomości dla Trussell Trust, brytyjskich banków żywności oraz za pomoc we wspieraniu 14 milionów ludzi w tym kraju, którzy żyją poniżej granicy ubóstwa. Nie mogliśmy tego zrobić” – powiedział Mark Howell.

READ  Drogie ubrania Meghan Markle zostały skrytykowane podczas wizyty w szkole w niekorzystnej sytuacji

To osiągnięcie, które należy uczcić, powiedział Martin Talbot, dyrektor generalny Official Charts Company.

„Dorównanie Beatlesom i Spice Girls było wielkim wyczynem w zeszłym roku, ale oprócz nich, przy zwiększonych funduszach i świadomości dostawców banków żywności The Trussell Trust, było to wspaniałe”.

Sheeranowi i Johnowi przypisuje się również tegoroczny świąteczny sukces.

To już drugi raz, kiedy Sheeran otrzymał swoją piosenkę nr 1 na Boże Narodzenie w Wielkiej Brytanii doskonały Dotarcie na szczyty brytyjskich list przebojów w Boże Narodzenie 2017.

To pierwszy raz, kiedy John obchodzi Boże Narodzenie jako numer jeden.

Angielska supergwiazda Adele ma w tym roku album numer jeden na Boże Narodzenie, z 30.

To już drugi raz, kiedy piosenkarka i autorka tekstów wygrała Najlepszy Album Świąteczny, a także zajęła pierwsze miejsce w 2015 roku ze swoim albumem, 25.

-ABC

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *