Latem 29 chorwackich lotów tygodniowo z Polski!

Latem 29 chorwackich lotów tygodniowo z Polski!

14 czerwca 2022 r. – Tygodniowe 29 lotów LOT Croatia z Polski do Chorwacji lata co tydzień.

Polskie Linie Lotnicze Lot sfinalizowały letni rozkład lotów do Chorwacji, ogłaszając nową trzecią trasę do Rijeki, zwiększając tygodniowe połączenia między Zagrzebiem a Warszawą. Chorwacki transport lotniczy.

Członek grupy Star Alliance będzie obsługiwał w szczycie lata 9 międzynarodowych tras z Polski do 5 chorwackich lotnisk, czyli Rijeki, Jader, Splitu, Dubrownika i Zagrzebia.

Ogłoszono dużą liczbę operacji tygodniowych między Warszawą a Zagrzebiem, gdzie loty będą odbywać się 13 razy w tygodniu, dwa razy dziennie z wyjątkiem poniedziałków. W ten sposób LOT w Zagrzebiu powrócił do tej samej liczby samolotów, które istniały przed epidemią.

Parking już raz w tygodniu kursuje z Warszawy do Rijeki, a na początku lipca są jeszcze dwie linie z Gilony Kora (niedziele) i Rzeszowa (wtorki).

Zadeklarowano dwie linie dla Jatara. Raz w tygodniu (w soboty) z Warszawy oraz w soboty od 18 czerwca z Rzeszowa.

Na trasie między Warszawą a Splitem LOT będzie latał trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i niedziele, a na tej trasie zapowiedziano również samoloty Boeing 737-800.

LOT codziennie łączy Warszawę z Dubrownikiem i obsługuje trasę między Dubrownikiem a Krakowem (w każdą sobotę).

„W zeszłym roku przewiozliśmy do Chorwacji 33 tys. Polaków i spodziewamy się lepszego wyniku w tym roku. Mam nadzieję, że do Polski przyjedzie większa liczba Chorwatów” – powiedział Rafael Milsarski, prezes przewoźnika. Były lotnictwo lotnicze We wczesnym czerwcu.

„Chorwacja z roku na rok staje się coraz bardziej popularna wśród naszych podróżnych i przyciąga również turystów spoza Warszawy. Wraz z rozwojem naszej oferty zarówno Zagrzeb, jak i Chorwacja stają się popularne na krótkie weekendowe wypady” – dodał.

„Nasze występy w Chorwacji to efekt konsekwentnej pracy naszego zespołu i rosnącej popularności Chorwacji w Polsce oraz rosnącej liczby Polaków, którzy chcą przyjechać do Chorwacji w ciągu dwóch godzin” – powiedział Michael, członek Zarządu LOT Sprawy biznesowe. Fizol.

READ  Norwegia nabywa polski przenośny przeciwlotniczy zestaw przeciwlotniczy Biorun

Ogólnie rzecz biorąc, 29 tygodniowych lotów to niewielka liczba działań w porównaniu z letnim rozkładem lotów 2019.

Więcej informacji na temat lotów i innych ogłoszeń dotyczących podróży do Chorwacji znajdziesz w naszej Dedykacji Sekcja podróży.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *