Leczenie ostrego i przewlekłego bólu oraz zaburzeń związanych z używaniem substancji w pediatrii

Leczenie ostrego i przewlekłego bólu oraz zaburzeń związanych z używaniem substancji w pediatrii

wymagania techniczne

Zalecane przeglądarki:

• Internet Explorer 7.0 i nowsze

• Firefox 2.0 i nowsze

• Opera 7.5 i nowsze

• Safari 1.3.2 i nowsze

Zalecane ustawienia przeglądarki:

• Włączony JavaScript

• Włącz pliki cookie

• Włącz SSL 2.0 i 3.0

• Dodatek Flash Player (wersja 7.0+)

• Wtyczka Adobe Reader (wersja 6.0+)

Wyciągi kredytowe

Lekarz – Leczenie ostrego i przewlekłego bólu oraz zaburzeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych w pediatrii

Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) jest akredytowana przez Radę Akredytacyjną ds. Ustawicznego Kształcenia Medycznego (ACCME) w celu zapewniania lekarzom ustawicznego kształcenia medycznego.

AAP ustala ten stały materiał maksymalnie na 8,00 Punkt(y) AMA PRA klasy 1. Lekarze powinni ubiegać się o kredyt tylko proporcjonalny do zakresu ich zaangażowania w działalność.

Ta czynność jest akceptowana z maksymalnie 8,00 punktami AAP. Kredyty te mogą być wykorzystane na poczet nagrody AAP CME/CPD dostępnej dla stypendystów i nominowanych członków AAP.

Pomyślne ukończenie tego ćwiczenia CME, które obejmuje udział w komponencie oceny, umożliwia uczniowi zdobycie do 8,00 punktów MOC w Programie utrzymania certyfikacji American Board of Pediatrics (ABP). Dostawca zajęć CME jest odpowiedzialny za przekazanie informacji o ukończeniu ucznia do ACCME w celu przyznania punktów ABP MOC.

Uwaga: Twoje dane dotyczące ukończenia zostaną udostępnione firmie ABP za pośrednictwem systemu ACCME PARS w ciągu 30 dni od pomyślnego zakończenia. Obejmuje to nazwę działalności i usługodawcę; imię i nazwisko uczestnika; Numer identyfikacyjny ABP Uczestnika; data urodzenia uczestnika; datę zakończenia czynności; Identyfikator działania PARS; ABP MOC Część 2 Zestawienie obliczeń i liczba przyznanych punktów MOC. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z AAP.Specjalista Allied Health – Leczenie ostrego i przewlekłego bólu oraz zaburzeń związanych z używaniem substancji psychoaktywnych w pediatrii

READ  Ptasia grypa rozprzestrzenia się w Europie i Azji

Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) jest akredytowana przez Radę Akredytacyjną ds. Ustawicznego Kształcenia Medycznego (ACCME) w celu zapewniania lekarzom ustawicznego kształcenia medycznego.

PA mogą ubiegać się o maksymalnie 8,00 kredytów klasy 1, aby ukończyć tę czynność. NCCPA akceptuje AMA Kredyt klasy 1 PRA™ Od organizacji akredytowanych przez ACCME lub uznane państwowe stowarzyszenie medyczne.

Ten program jest akredytowany na 8,00 godzin kontaktowych NAPNAP CE, z czego 0,50 zawiera treści farmakologiczne (Rx), (0,00 związane z psychofarmakologią) (1,50 związane z substancjami kontrolowanymi), zgodnie z wytycznymi dotyczącymi kształcenia ustawicznego Krajowego Stowarzyszenia Pielęgniarek Pediatrycznych (NAPNAP ). AAP jest oznaczona jako Agencja nr A17. Po zakończeniu programu każdy uczestnik, który chce skontaktować się z godzinami kontaktowymi NAPNAP, musi wysłać wypełnione zaświadczenie o uczestnictwie na adres [email protected]. Płatność kartą kredytową w wysokości 15 USD dla członków NAPNAP i osób niebędących członkami jest wymagana dla wszystkich zamówień NAPNAP dotyczących godzin połączeń. Zachowaj ten certyfikat do swojej dokumentacji przez okres sześciu (6) lat. Duplikaty wniosków o certyfikację należy składać do AAP.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *