Lekarz z Alabamy ujawnia prawdę o ciężarnych z ciężkim COVID

Lekarz. Żona SubramaniamaSpecjalista medycyny matczyno-płodowej z University of Alabama Hospital Birmingham powiedział, że nigdy nie widziała czegoś podobnego do tego, co ostatnio widziała u kobiet w ciąży na oddziale intensywnej terapii z powodu COVID-19.

Subramaniam powiedział dzienny potwór Jej szpital przyjął w zeszłym miesiącu ponad 39 ciężarnych kobiet z COVID-19. W sumie 10 z tych kobiet zostało wysłanych na oddział intensywnej terapii, a 7 zostało umieszczonych na respiratorach.

W normalnych tygodniach na oddziale intensywnej terapii przebywa jedna lub dwie kobiety.

powiedziała niedawno dzienny potwór Wzrost COVID-19 utrudnił leczenie kobiet w ciąży, ponieważ kobiety często muszą podejmować decyzje wymagające pełnej komunikacji.

„Naprawdę trudno jest rozmawiać z pacjentem, który ma kaniulę nosową o dużym przepływie i ma problemy z oddychaniem, i pyta: „Cóż, co chcesz, abyśmy zrobili, kiedy włożą ci tę rurkę do gardła?” Chcesz, żebyśmy zrobili cesarskie cięcie, aby uratować Twoje dziecko? Może się to skończyć zranieniem, a nawet śmiercią. … Czy skupimy się na tobie? Czy skupiamy się na dziecku? „ Zapytała.

Często te kobiety są zaintubowane. Otrzymujemy więc zgodę albo przed włożeniem rurki do gardła, albo od partnera, albo robimy to od razu z dwoma lekarzami. Nie potrafię sobie wyobrazić, jak przerażające było obudzić się nagle, wiedząc, że masz dziecko i nie rozumiejąc, jak to jest. Brzmi przerażająco, ale tak się dzieje”.

Subramaniam powiedział dzienny potwór Wszystkie kobiety w ciąży na oddziale intensywnej terapii nie są szczepione. Dlatego zaleca się, aby wszystkie kobiety w ciąży otrzymały szczepionkę COVID-19, aby uniknąć tak przerażającej rzeczywistości.

ten Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom Powiedział 11 sierpnia, że ​​wszystkie kobiety w ciąży powinny otrzymać szczepionkę COVID-19, jak napisała w Wiadomości z pustyni.

„Szczepionki są bezpieczne i skuteczne, a zwiększenie szczepień nigdy nie było tak pilne, ponieważ mamy do czynienia z wysoce zakaźnym wariantem delta i widzimy poważne skutki COVID-19 wśród nieszczepionych kobiet w ciąży” Dyrektor CDC dr Rochelle Walinsky Powiedział w oświadczeniu.

READ  Asteroida dwukrotnie większa od Statuy Wolności przelatuje nad Ziemią z „bliskiego podejścia”

CDC ogłosiło to, ponieważ szpitale odnotowują wzrost liczby nieszczepionych kobiet w ciąży, które ciężko zachorowały. Wariant delta wirusa koronowego.

Kobiety w ciąży na ogół są często bardziej podatne na poważną chorobę wywołaną wirusem Corona, ponieważ pojawia się na wszystkich etapach epidemii, Powiązana prasa. Poważne komplikacje obejmują martwe urodzenia i poronienia.

Wydaje się, że szczepionka nie powoduje żadnych większych problemów. Dane z Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) pokazują, że 2500 kobiet nie miało zwiększonego ryzyka poronienia po otrzymaniu pojedynczej dawki szczepionek Pfizer lub Moderna COVID-19 do 20 tygodnia ciąży. Agencja prasowa.

dr Anthony FauciOstatnio dyrektor Narodowego Instytutu Alergologii i Chorób Zakaźnych Program „Dzisiaj” w NBC News Kobiety w ciąży również powinny otrzymać szczepienia na COVID-19, aby zachować bezpieczeństwo.

„Kiedy nieszczepione kobiety w ciąży zarażają się COVID-19, mają poważne trudności” – powiedział. — powiedział Fauci. „Nie ma wątpliwości, że zalecenie powinno zmienić się z „może” na „powinno”.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *