Liam Payne rozstaje się z narzeczoną Mayą Henry po ujawnieniu intymnych zdjęć

Liam Payne i Maya Henry w 2021 roku. Modelka błagała fanów, aby „przestali wysyłać jej zdjęcia” o związku Payne’a z tajemniczą kobietą. Zdjęcia/Getty Images

Była gwiazda One Direction, Liam Payne, prawie zeszła do ołtarza, ale wydaje się, że seria zdjęć, na których wiruje wokół innej kobiety, była katalizatorem ostatniego splitu piosenkarza.

Po ogłoszeniu swojego zaręczyn z modelką Mayą Henry w sierpniu 2020 roku, The Sun potwierdziło, że 28-letni piosenkarz rozstał się z 21-letnim Henrym w zeszłym miesiącu.

Źródło bliskie tej parze powiedziało brytyjskiemu tabloidowi: „Liam i Maya rozstali się ponad miesiąc temu – niestety dla nich obu to już koniec”.

W tym czasie powód ich decyzji nie został podany do wiadomości publicznej. Jednak plotki o zerwaniu zaczęły się rozprzestrzeniać po tym, jak zdjęcia Pine’a owiniętego w ramiona wokół tajemniczej kobiety zostały opublikowane na koncie fanów na Instagramie.

Fani początkowo myśleli, że tajemnicza kobieta to Henry, dopóki nie rozłączyła się z modelką, krytykując zdjęcia i zapewniając, że to nie była ona.

„Tak bardzo kocham wszystkich moich fanów”, napisał Henry, „ale proszę przestań wysyłać te zdjęcia mojego narzeczonego owinięte wokół innej kobiety”.

„To nie ja i wystarczająco trudno jest wiedzieć, że to się stało, nie widząc tego. Teraz wystarczy”.

To zerwanie jest drugim rozstaniem pary, odkąd zaczęli spotykać się w sierpniu 2019 roku, 12 miesięcy po rozstaniu Pine z byłą dziewczyną Cheryl Cole, z którą dzieli 5-letniego syna.

Henry i Payne ogłosili swoje zaręczyny zaledwie rok później, w sierpniu 2020 r., Kiedy Payne zaproponował podczas blokady Covid.

Niestety, do czerwca 2021 roku para rozstała się, a Pine ujawnił, że jest singlem, występując w odcinku The Diary of a CEO podcast. Muzyk obwiniał się o rozstanie, przyznając, że „nie był zbyt dobry w związkach” i musiał popracować nad sobą przed podjęciem kolejnego długoterminowego.

READ  Ray J chce, aby Kanye West „zatrzymał” pogłoski o drugiej taśmie z Kim Kardashian

„To jest miejsce, do którego dotarłem w moim ostatnim związku” – wyjaśnia. „Nie dałem już bardzo dobrej wersji siebie, nie doceniałem tego i też nie lubiłem być. Mogę szczerze powiedzieć, że czuję się lepiej poza tym”.

„Nie czułem się dobrze robiąc to, co zrobiłem, ale to musiało się wydarzyć. Po prostu banalny sposób na powiedzenie, że to było najlepsze dla nas obojga. Muszę się uporządkować i naprawdę dobrze się czuć”.

Liam i Maya wrócili do siebie we wrześniu 2021 r., zanim ostatecznie rozejdą się w zeszłym miesiącu.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top