Lil Nas X mówi, że pojawianie się jako homoseksualista było “ najstraszniejszym momentem w jego życiu ”

Lil Nas X mówi, że nie jest jego zadaniem bycie wzorem do naśladowania. Zdjęcia / Getty Images

Lil Nas X „bał się” pojawienia się homoseksualisty.

Beatmaker Old Town Road pojawił się w czerwcu 2019 roku i teraz przyznał, że bał się powiedzieć światu, że jest gejem, ale wiedział, że musi „wstać” [his] Prawda „dla dobra wszystkich innych młodych ludzi, takich jak on”.

Powiedział: „Bałem się, ponieważ wiedziałem, że świat patrzy, a wszystko, co widziałem u chłopców takich jak ja, to osądzanie i kpiny, ale ponieważ świat mnie obserwował, wiedziałem, że muszę stanąć po mojej prawej stronie”.

Nas X – którego prawdziwe nazwisko brzmi Montero Hill – powiedział, że ma nadzieję, że społeczność osiągnie punkt, w którym „nie będzie już pionierem” dla artystów LGBTQ, aby odnieść sukces.

Przemawiając, będąc uhonorowanym nagrodą Native Son Awards, powiedział: „Niektórzy ludzie mówią, że forsuję program i tak jest. Nazywa się to wyzwoleniem. Nie ma planu działania, kiedy jesteś pierwszym, który przełamie barierę i mam nadzieję, że któregoś dnia , nie przynosi już większych sukcesów. „Pewnego dnia homoseksualni artyści są pionierami… Do tego dnia jest dużo pracy do wykonania i nadal będę wykonywał swoją część”.

W międzyczasie 22-letni raper stwierdził niedawno: „To nie tak [his] Pracuj ”, aby dać dobry przykład.

Powiedział: „Na początku czułem się odpowiedzialny. Ale teraz trochę mnie to nie obchodzi. To nie moja praca. Oczywiście chcę wyznaczać dobre ideały, ale nie jestem niczyim ojcem. dzień, po prostu to robię i mam nadzieję, że wszyscy pójdą za przykładem i zrobią to, co robią. ”.

„Częścią mojego planu jest upewnienie się, że ludzie wiedzą, że zrobię, co zechcę i kiedy zechcę, a jeśli będę z tego powodu zły, będę się śmiał w twarz”.

READ  Fani Chrisa Hemswortha dręczą się za „dzień z pominięciem nóg” na nowym zdjęciu

Nas X niedawno wydał swój najnowszy singiel „Montero (Call Me By Your Name)” i dołączył go do notatki napisanej do jego 14-letniej postaci, którą kilka lat temu uważał za homoseksualnego.

Muzyk mówi, że na początku obawiał się, że „przejdzie na prostą”, jeśli zechce kontynuować karierę.

Ma wyjaśnić: „[I thought that I wouldn’t be] Mogę być naprawdę zmysłowy czy cokolwiek … na przykład, jestem gejem, ale nie jestem „gejem” … na przykład, jestem gejem, ale muszę się upewnić, że czujesz, że mogę iść prosto także. “

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top