Lil Nas X mówi, że pojawianie się jako homoseksualista było „ najstraszniejszym momentem w jego życiu ”

Lil Nas X mówi, że nie jest jego zadaniem bycie wzorem do naśladowania. Zdjęcia / Getty Images

Lil Nas X „bał się” pojawienia się homoseksualisty.

Beatmaker Old Town Road pojawił się w czerwcu 2019 roku i teraz przyznał, że bał się powiedzieć światu, że jest gejem, ale wiedział, że musi „wstać” [his] Prawda „dla dobra wszystkich innych młodych ludzi, takich jak on”.

Powiedział: „Bałem się, ponieważ wiedziałem, że świat patrzy, a wszystko, co widziałem u chłopców takich jak ja, to osądzanie i kpiny, ale ponieważ świat mnie obserwował, wiedziałem, że muszę stanąć po mojej prawej stronie”.

Nas X – którego prawdziwe nazwisko brzmi Montero Hill – powiedział, że ma nadzieję, że społeczność osiągnie punkt, w którym „nie będzie już pionierem” dla artystów LGBTQ, aby odnieść sukces.

Przemawiając, będąc uhonorowanym nagrodą Native Son Awards, powiedział: „Niektórzy ludzie mówią, że forsuję program i tak jest. Nazywa się to wyzwoleniem. Nie ma planu działania, kiedy jesteś pierwszym, który przełamie barierę i mam nadzieję, że któregoś dnia , nie przynosi już większych sukcesów. „Pewnego dnia homoseksualni artyści są pionierami… Do tego dnia jest dużo pracy do wykonania i nadal będę wykonywał swoją część”.

W międzyczasie 22-letni raper stwierdził niedawno: „To nie tak [his] Pracuj ”, aby dać dobry przykład.

Powiedział: „Na początku czułem się odpowiedzialny. Ale teraz trochę mnie to nie obchodzi. To nie moja praca. Oczywiście chcę wyznaczać dobre ideały, ale nie jestem niczyim ojcem. dzień, po prostu to robię i mam nadzieję, że wszyscy pójdą za przykładem i zrobią to, co robią. ”.

„Częścią mojego planu jest upewnienie się, że ludzie wiedzą, że zrobię, co zechcę i kiedy zechcę, a jeśli będę z tego powodu zły, będę się śmiał w twarz”.

READ  Iggy Azalea odchodzi z Arabii Saudyjskiej po awarii garderoby

Nas X niedawno wydał swój najnowszy singiel „Montero (Call Me By Your Name)” i dołączył go do notatki napisanej do jego 14-letniej postaci, którą kilka lat temu uważał za homoseksualnego.

Muzyk mówi, że na początku obawiał się, że „przejdzie na prostą”, jeśli zechce kontynuować karierę.

Ma wyjaśnić: „[I thought that I wouldn’t be] Mogę być naprawdę zmysłowy czy cokolwiek … na przykład, jestem gejem, ale nie jestem „gejem” … na przykład, jestem gejem, ale muszę się upewnić, że czujesz, że mogę iść prosto także. „

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *