Linda Evangelista twierdzi, że postępowanie pozostawiło ją „brutalnie oszpeconą”

Linda Evangelista w 2005 roku. Zdjęcie / Getty Images

Linda Evangelista przedstawiła oszałamiające twierdzenie o zabiegu kosmetycznym, który, jak powiedziała, pozostawił ją „brutalnie oszpeconą”.

Kanadyjska supermodelka, która zyskała rozgłos w latach 90., zabrała się w czwartek na Instagram, aby wyjaśnić, dlaczego nie pracuje w branży z powodu przerażających skutków usługi zamrażania tłuszczu.

Zdradziła również, że planuje wystąpić na drogę sądową przeciwko przedmiotowej firmie.

W swoim poście Evangelista stwierdziła: „Dla moich zwolenników, którzy zastanawiali się, dlaczego nie ćwiczyłem, podczas gdy kariery moich rówieśników kwitły, było tak, ponieważ zostałam brutalnie oszpecona przez procedurę CoolSculpting firmy Zeltiq, która zrobiła coś przeciwnego do tego, co obiecałam”.

„Powiększyło się, a nie zmniejszyło, moje komórki tłuszczowe i pozostawiło mnie trwale oszpeconą, nawet po przejściu dwóch bolesnych i nieudanych operacji korekcyjnych”.

56-latka powiedziała, że ​​w wyniku tego rozwinęła się paradoksalny rozrost tłuszczaków lub PAH, ryzyko, o którym twierdzi, że nie była świadoma przed zabiegiem.

„PAH nie tylko zniszczyła moje źródło utrzymania, ale także pogrążyła mnie w cyklu głębokiej depresji, głębokiego smutku i najgłębszych głębin nienawiści do siebie” – powiedziała.

„Podczas tego procesu stałem się samotnikiem”.

Evangelista, która w swojej karierze pojawiła się na ponad 700 okładkach magazynów i jest jedną z najbardziej utytułowanych modelek wszechczasów, powiedziała, że ​​od ponad pięciu lat utrzymuje walkę o zdrowie w tajemnicy.

„Dzisiaj zrobiłam ogromny krok w kierunku naprawienia błędu, który poniosłam i trzymałam dla siebie przez ponad pięć lat” – napisała.

List Evangelisty wspomniał o procesie sądowym i powiedział, że „porusza się naprzód, aby pozbyć się mojej nieśmiałości i upublicznić moją historię”. Nie jest jasne, czy pozew został faktycznie złożony.

Napisała: „Jestem zmęczona życiem w ten sposób. Chciałabym wyjść z moich drzwi z podniesioną głową, chociaż nie wyglądam już jak ja”.

READ  Para MAFS Australia Bryce Ruthven i Melissa Rawson witają bliźnięta 10 tygodni temu

WWA były zgłaszane jako rzadkie powikłanie po lipolizie (zamrożeniu tłuszczu).

Linda Evangelista na scenie podczas 2013 CFDA Fashion Awards 3 czerwca 2013 w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone.  Zdjęcia/Getty Images
Linda Evangelista na scenie podczas 2013 CFDA Fashion Awards 3 czerwca 2013 w Nowym Jorku, Stany Zjednoczone. Zdjęcia/Getty Images

Występuje, gdy leczony obszar staje się większy niż mniejszy w ciągu kilku tygodni po zabiegu, pozostawiając pod skórą „bezbolesny, widocznie powiększony, jędrny, wyraźnie zaznaczony guzek”.

„Na podstawie danych od producenta sprzętu do kriolipolizy oszacowano częstość występowania WWA w jednym na 4000 cykli leczenia, z częstością występowania 0,025 procent”, zgodnie z raportem w Science Daily.

W raporcie stwierdzono, że WWA można leczyć liposukcją, ale pacjenci powinni poczekać kilka miesięcy przed leczeniem.

„Chirurdzy muszą być bardzo wrażliwi w kontaktach z pacjentami z PAH, zarówno przy wyjaśnianiu problemu, jak i przedstawianiu im potencjalnego rozwiązania chirurgicznego”.

W tym momencie Evandelista nie ujawnił żadnych innych szczegółów na temat procedury, z wyjątkiem tego, że wyglądała na „nieznaną”.

Była modelka, która opatrzyła post tagami „prawda” i „tajemnica”, pozostawiła w szoku prawie milion obserwujących na Instagramie po ujawnieniu, co rzekomo się wydarzyło.

„Droga Linda, tak mi przykro to słyszeć! Kocham i szanuję cię nie do opisania!” Jeden fan napisał.

Modelka Caroline Murphy powiedziała: „Jesteś największą ikoną, zawsze piękną od środka. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać i kochać”.

„Dziękuję za udostępnienie. Nawet nie możesz sobie wyobrazić, przez co przechodzisz. Wiedz, że jesteś kochana, kochana i szanowana i nic tego nie zmieni. Pozostań silna Linda!” Dodany kolejny obserwujący.

Większość zdjęć, które Linda udostępnia na swoim Instagramie, to retrospekcje z czasów, gdy była modelką obok jej rówieśników z branży, Cindy Crawford i Noamy Campbell.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top