Livestream Poland: Bialistock Lawlanders Vs. Warsaw Eagles, 8 maja, 20:00 CET (20:00, 14:00)

Grafika: Igor Lazarevic

Plik Warszawskie Orły (0-2) zapewni Bialistock Lawlanders (1-0) W jednym z dwóch meczów w tę sobotę Polska Liga Piłkarska W ten weekend.

Plik Lolanders Znaleziony jako jeden z ulubionych Polskie Jednocześnie tytuł tego sezonu Orły Chcą znaleźć swoją tożsamość na początku tego sezonu.

Plik Lolanders Pokonali otwarcie sezonu w zeszłym tygodniu Warsaw Mets 26-12. W tej grze zaczyna się rozgrywający Derrick Evans Druga kwarta zakończyła się niewielką kontuzją ciała. Utrata dzwoniącego sygnału startu na początku gry zwykle prowadzi do przegranej, ale Lolanders I rozgrywający rezerwy Polski Lucas Silvovsky Był w stanie złapać i wygrać. Silvovsky Był w stanie znaleźć Rafał Królewski Głęboki w dotyku i Lolanders Obrona wygrała mecz wielką szóstką w ostatnich minutach gry.

Bialistock Lawlanders Vs. Warsaw Eagles, 8 maja, 20:00 CET (20:00, 14:00)

Lolanders Trener Troy Baker Sport i kontuzja z zeszłego tygodnia:

Prawdopodobnie nie jest gotowy na ten tydzień. Wiedzieliśmy, że musimy przejść przez pierwszą grę, zanim będziemy mogli wykonać kopię zapasową. Oczywiście wydarzyło się coś, na co nie byliśmy gotowi i byłem zadowolony z tego, jak zespół skończył, zawstydzając problemy. Mieliśmy wiele błędów, ale znaleźliśmy wyjście z wygranej. Lepszy biedny koń niż brak konia.

Za to Orły, Ponieważ w tym sezonie odpuścili oba mecze, będą mieli szansę wygrać pierwszy mecz na własnym boisku. Główny trener Talip Wise I to Orły Poprawia się z tygodnia na tydzień, ponieważ starają się stworzyć program, w którym w zeszłym sezonie grało w piłkę tylko z dziewięcioma osobami. Znowu w obronie Dorian Winston Od bycia siłą do zespołu, tworzy spektakle w obronie i zespołach specjalnych. Były gracz Arena League Orły Leading Doctors i wróci do gry.

Rozgrywający Shashan Mumble Na szczycie tego Orły Powolny i stały postęp:

Zdecydowanie dokonaliśmy pewnych ulepszeń. Trenowaliśmy dobrze przed naszą ostatnią grą. Chłopaki byli zamknięci i skupieni, ale myślę, że mogło być jeszcze lepiej. Trener Wise twierdzi, że mecz został dobrze wygrany przed sobotą. Chłopaki i ja się zgadzamy, wszyscy kupiliśmy. To oczywiście pojawia się wielokrotnie, jeśli chodzi o chemię budowlaną. Tak więc spędzamy czas poza szkoleniem zespołu, aby uzyskać dodatkową pracę i przejść do tej samej strony. Dwa tygodnie temu myśleliśmy, że dobrze prowadzimy piłkę przeciwko Pitagorejczykom, ale wciąż było wiele błędów, które musieliśmy pomóc w naszej obronie i przez pierwsze dwa tygodnie porywali nas, gdy mecz się zakończył.

Szukaj Bialistack Aby pokazać lepszą grę po tym, jak rozważali brzydką wygraną w zeszłym tygodniu Warsaw Mets. Plik Orły Postaraj się ulepszyć swoje pierwsze dwie gry i wygrać.

READ  Nowy rząd Polski zwraca się do Niemiec o kreatywne przemyślenie kwestii odszkodowań za straty podczas II wojny światowej

Sprawdź grę na żywo tutaj. Bialistock Lawlanders Vs. Warsaw Eagles, 8 maja, 20:00 CET (20:00, 14:00)

Lista Orłów Warszawskich (Kliknij, aby powiększyć)

Lista Bialistalk Lowlanders (Kliknij, aby powiększyć)

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *