Lorde wywołuje plotki, że jest zaręczona z chłopakiem z dyrektora muzycznego, Justinem Warren

Lorde opowiada o rozmowie o swojej maoryskiej EP-ce „Te Ao Mārama”. Wideo / Różne

W ostatnich miesiącach nowozelandzka piosenkarka Lorde nosiła diament na palcu, co wywołało pogłoski, że jest zaręczona z dyrektorem muzycznym Justinem Warrenem.

To był wspaniały rok dla Lorde: wydała swój nowy album Solar Power, pojawiła się na okładce Vogue i wzięła udział w słynnej Gali Met.

24-letnia piosenkarka oszołomiła się podczas czwartkowej imprezy Variety Power of Women w Los Angeles, przyciągając wzrok w oszałamiającej jedwabnej sukience w grzyby.

Ale to umieszczenie dużego błyszczącego pierścienia na jej palcu sprawiło, że wszyscy zaczęli mówić.

Lorde pozostała bardzo prywatna w kwestii swojego życia miłosnego i wszelkich relacji ze swoim 41-letnim chłopakiem, dyrektorem muzycznym Warrenem.

Lorde bierze udział w wydarzeniu Variety Power Of Women.  Zdjęcia/Getty Images
Lorde bierze udział w wydarzeniu Variety Power Of Women. Zdjęcia/Getty Images

ale, w sierpniuLorde widziano na rzadkim pokazie palmtopa z Warrenem podczas pobytu w West Hollywood, co skłoniło obserwatorów do stwierdzenia, że ​​para wydawała się „oczarowana”.

Para kiwi trzymała się za ręce i pocałowała na parkingu po obiedzie, gdy głodni paparazzi rzucili się na rzadkie spojrzenie.

Specjalna para była ostatnio widziana włócząc się po plaży? W Auckland w październiku 2020 r..

Warren nie był obecny z Lorde podczas jej ostatniego występu na Met Gali, ale przez cały czas nosiła ten sam pierścionek na palcu zaręczynowym.

W 2016 roku para została po raz pierwszy sfotografowana podczas Dnia Kobiet podczas wspólnej zabawy na plaży, ale wtedy Warren stanowczo zaprzeczył plotkom, że się spotykają.

„Ella i ja pracujemy razem od lat i jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Wszelkie plotki o tym, że jesteśmy parą, są śmieszne” – powiedział New Zealand Herald.

Warren współpracuje z Lorde od czasu, gdy po raz pierwszy podpisała kontrakt z Universal Music.

Lorde jest najbardziej znana z podpisania umowy rozwojowej z Universal Music w wieku 13 lat i szybko zyskała sławę, wydając swój singiel Royals w 2013 roku.

READ  Dlaczego warto rozważyć wsparcie naszych lokalnych usług przesyłania strumieniowego filmów

Piosenkarz również wcześniej spotykał się z fotografem Jamesem Lowe, zanim zerwali pod koniec 2015 roku.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top