L&T Technology Services otwiera inżynierskie centrum badawczo-rozwojowe w Polsce

L&T Technology Services (LTTS), globalna firma świadcząca usługi inżynierii sportowej, otworzyła centrum inżynierii, badań i rozwoju (ER&D) w Krakowie w Polsce.

Centrum obsługuje klientów na całym świecie, rozwijając najnowocześniejsze technologie w dziedzinie motoryzacji, ruchu i zaawansowanych technologii. Będzie obsługiwać szereg kluczowych klientów w Europie i Ameryce Północnej.

W nowym centrum LTTS będzie pracować nad rozwojem oprogramowania i sprzętu dla linii produktów. Centrum jest częścią globalnego modelu dystrybucji LTTS i jest rozszerzeniem centrów inżynieryjnych w Monachium, Göteborgu i Jerozolimie, dzięki czemu nowe centrum może wnieść wyspecjalizowane zdolności z lokalnymi talentami.

Dyrektor operacyjny (COO) Abhishek Sinha powiedział Linia biznesowa Centrum powstaje w ramach planu ekspansji w Europie i Europie Wschodniej. Będzie świadczyć usługi w zaawansowanych technologiach i technologiach wbudowanych. „Wybraliśmy Polskę, ponieważ rząd jest bardzo aktywny i strategicznie najlepszy dla biznesu, a kraj ma doskonałą pulę talentów” – dodał.

Sinha powiedział, że LLTS stara się wykorzystać lokalny zespół umiejętności inżynierskich do wielu kluczowych globalnych projektów i będzie współpracować z lokalnym kierownictwem i nauczycielami, aby dalej ulepszać lokalny ekosystem.

Firma planuje zatrudnić w centrum 300 inżynierów w ciągu najbliższych trzech lat. AGH zbada możliwość współpracy z Krakowem, Krakowską Technologią i brytyjskim Coventry University, podczas gdy pracownicy skorzystają z własnej Global Engineering Academy (GEA) do przekształcenia i poszerzenia swojej wiedzy dziedzinowej oraz dostosowania jej do potrzeb klientów. Musimy rozbudować zespół umiejętności inżynierskich w Polsce.

Obecnie centrum ma około 1500 metrów kwadratowych i może pomieścić 16-170 osób. Sinha powiedział, że firma rozpocznie rozbudowę centrum i zainwestuje w laboratoria innowacji w centrum w ramach strategii firmy.

Wysłany dnia

26 maja 2022

READ  Obina zdobyła brązowy medal w Polsce

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top