L&T Technology Services uruchamia Engineering R&D Center w Polsce, aby dostarczać klientom wbudowane i cyfrowe rozwiązania | Naród / Świat

Kraków, Polska – (Business Wire) – 25 maja 2022–

L&T Technology Services Limited (BSE: 540115, NSE: LTTS), wiodąca na świecie firma świadcząca usługi inżynieryjne w zakresie sportów czystych, otworzyła dziś swoje Centrum Inżynierii, Badań i Rozwoju (ER&D) w Krakowie, aby obsługiwać klientów na całym świecie. Nowoczesne technologie w branży motoryzacyjnej, mobilnej i high-tech.

Ten biuletyn zawiera multimedia. Zobacz pełną wersję tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20220525005835/en/

Na zdjęciu (od prawej do lewej): Jaqyan Misra, kierownik dostawy w LTTS (Europa), Abhishek Sinha, dyrektor generalny i członek zarządu LTTS, pan. Jersey Musik, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa. Podczas ceremonii otwarcia Centrum ER&D Ambasador Indii w Polsce Pan Naqma Mohammad Mallik of Excellence oraz Przewodniczący Rady Wsparcia Inwestorów Pan. Lukas Slonovsky i Rajkumar Rabindranath, dyrektor generalny LTTS. (Zdjęcie: Business Wire)

Zaawansowane Centrum zaznaczy swoją ekspansję w Europie Wschodniej, przyczyni się do rozwoju regionalnej gospodarki, zapewni zaawansowane technologie, poszerzy personel i wesprze kluczowe projekty poprzez innowacyjne procesy inżynieryjne. Centrum ER&D obsługuje wielu kluczowych klientów w Europie i Ameryce Północnej Opona samochodowa 1 firma ze Stanów Zjednoczonych.

W nowym Engineering R&D Center, LTTS opracuje linie produktów do rozwoju oprogramowania i sprzętu. Centrum jest częścią globalnego modelu dystrybucji LTTS i jest logicznym rozszerzeniem centrów inżynieryjnych LTTS w Monachium, Göteborgu i Jerozolimie, umożliwiając nowemu centrum wprowadzenie wyspecjalizowanych zdolności z lokalnymi talentami.

Otwarcia Centrum ER&D dokonał Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Pan. Jersey Musik oraz Ambasador Indii w RP, Jego Ekscelencja Naqma Mohammad Mallik, Dyrektor Generalny i Członek, Pan. Oficjalnie zainaugurowany w obecności Abhisheka Sinha. Zarząd, Usługi technologiczne L&T.

Znana z zapewniania najwyższej klasy edukacji technicznej, środowiska akademickiego i infrastruktury, Polska oferuje grono utalentowanych inżynierów, którzy wyznaczają standardy w zakresie najnowocześniejszych technologii. LTTS planuje zatrudnić w centrum 300 inżynierów w ciągu najbliższych trzech lat. LTTS zbada również możliwość współpracy AGH z Krakowem, Krakowskim Uniwersytetem Technologicznym i brytyjskim Coventry University w celu poszerzenia i poszerzenia wiedzy o swojej dziedzinie oraz potrzeb klientów dla wewnętrznego personelu Global Engineering Academy (GEA). Musimy rozbudować zespół umiejętności inżynierskich w Polsce.

READ  Panatoni sprzedaje dwa w zachodniej Polsce firmie Hansinewest

Dyrektor Generalny i Członek Zarządu L&T Technology Services, Mr. Abhiszek Sinha, „ Tworząc to ważne centrum w Polsce, chcemy przynosić korzyści naszym klientom w Europie i Ameryce Północnej dzięki wieloletniej wiedzy LTTS w zakresie inżynierii nowej ery i technologii wbudowanych. Staramy się również wykorzystać lokalny zespół ds. umiejętności inżynierskich w wielu ważnych globalnych projektach i kontynuować pracę

Z lokalną administracją i edukatorami w celu dalszej poprawy lokalnego ekosystemu. Chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za wszelkie wsparcie, jakie otrzymaliśmy od agencji rządowych i władz lokalnych.

Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Pan Inaugurację komentował Jerzy Muzyk. „Cieszymy się z inwestycji szefa usług inżynierskich, takich jak LTDS. Jestem przekonany, że lokalna ludność bardzo skorzysta na tym Centrum ER&D, ponieważ LTTS jest gotowe do wniesienia wkładu w kluczowe obszary, takie jak postęp technologiczny, badania i rozwój oraz rozwój umiejętności młodych inżynierów.

O firmie L&T Technology Services Limited

L&T Technology Services Limited (LTTS) jest notowaną na giełdzie spółką zależną Larsen & Toubro Limited, koncentrującą się na usługach inżynieryjnych i badawczo-rozwojowych (ER&D). Świadczymy usługi konsultingowe, projektowe, programistyczne i testowe w całym cyklu życia produktu i procesu. Nasza baza klientów obejmuje 69 firm z listy Fortune 500 i 57 wiodących na świecie firm ER&D w branży produktów przemysłowych, urządzeń medycznych, transportu, telekomunikacji i zaawansowanych technologii oraz branży przetwórczej. Z siedzibą w Indiach, na dzień 31 marca 2022 r., zatrudnia ponad 20 800 pracowników w 17 globalnych centrach projektowych, 28 globalnych biurach sprzedaży i 89 laboratoriach innowacji. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić. https://www.ltts.com/

Zobacz oryginalną wersję businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20220525005835/en/

Kontakt: Anirudh Basu

Usługi technologiczne L&T ograniczone

E: [email protected]

D: + 91-80-67675707

Słowo kluczowe: Polska Europa

Branża Słowo kluczowe: Sieci Internet Usługi profesjonalne Sprzęt Urządzenia medyczne Technologia Inne Inżynieria produkcji Inne Doradztwo techniczne Produkcja

READ  PS4 2021 Kompletny kompletny przewodnik

Źródło: L&T Technology Services Limited

Copyright Commercial Wire 2022.

PUB: 25.05.2022 13:05 / DYSK: 25.05.2022 13:06

http://www.businesswire.com/news/home/20220525500835/en

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top