Magazyn People nazwał Paula Rudda najseksowniejszym mężczyzną żyjącym w 2021 roku

Od mrówki do najseksowniejszego żyjącego mężczyzny, Paul Rudd zdobył tytuł. Wideo / Marvel

Paul Rudd został nazwany Najseksowniejszym Żywym Człowiekiem w 2021 roku przez magazyn People.

Rudd, najbardziej znany ze swoich głównych ról w Ant-Man Marvela, To jest 40 i Clueless, został ujawniony jako tegoroczny zwycięzca we wtorek wieczorem w programie CBS The Late Show ze Stephenem Colbertem.

Aktor powiedział magazynowi w piątkowym wydaniu, że niektórzy byliby zaskoczeni otrzymaniem tego zaszczytu.

Powiedział: „Mam wystarczająco dużo świadomości, by wiedzieć, że kiedy ludzie usłyszą, że zostanę wybrany do tego celu, powiedzą: 'Co?’ „.” To nie jest fałszywa pokora. Jest wielu ludzi, którzy powinni to zrobić przede mną”.

Ale oczywiście Rudd nie odmówiłby tego zaszczytu. I żartobliwie ma nadzieję, że nowy tytuł da mu zaproszenie na „seksowną kolację” z George’em Clooneyem, Bradem Pittem i Michaelem B Jordanem – zupełnie nowymi zwycięzcami.

52-letni Paul Rudd jest najseksowniejszym żyjącym mężczyzną.  Zdjęcia/Getty Images
52-letni Paul Rudd jest najseksowniejszym żyjącym mężczyzną. Zdjęcia/Getty Images

Inni uhonorowani poprzednio to John Legend, Dwayne Johnson, Chris Hemsworth, Idris Elba, Adam Levine, Channing Tatum i David Beckham.

„Myślę, że będę na znacznie większej liczbie jachtów” – powiedział Rudd. „Jestem podekscytowany możliwością rozszerzenia mojego życia na jachcie. Prawdopodobnie spróbuję poprawić myślenie w naprawdę miękkim świetle. Uwielbiam myśleć. Myślę, że to pomoże mi stać się bardziej wewnętrznym i tajemniczym. Nie mogę się tego doczekać ”.

Pierwszy poważny występ Rudda miał miejsce w 1995 roku w Clueless, klasyku z Alicią Silverstone w roli głównej. Zapisał się również w kilku komediach, takich jak filmy Anchorman, 40-letnia dziewica i To jest 40, będące częścią komedii Wpadka.

Aktor osiągnął status gwiazdy w wielu filmach o superbohaterach Marvela, w tym Ant-Man, Ant-Man i Osa, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów i Avengers: Koniec gry. Zagra w nadchodzącym Ghostbusters: Afterlife i pojawi się u boku Willa Ferrella w nowym serialu Apple TV+ The Shrink Next Door, którego premiera odbędzie się 12 listopada.

Paul Rudd grał wiele znanych ról, w tym Misjonarzy Przyjaciół.  Zdjęcia/Getty Images
Paul Rudd grał wiele znanych ról, w tym Misjonarzy Przyjaciół. Zdjęcia/Getty Images

READ  „Moja siostra wychodzi za mojego byłego męża, a mama mówi, że muszę to przezwyciężyć”

Rudd, 52 lata, powiedział, że jego żona była początkowo „oszołomiona” po tym, jak przekazał jej tę wiadomość. Para ma dwoje dzieci, Jacka i Darby’ego, którzy mają 17 lat, a 12 lat.

„Ale wiesz, że była taka słodka”, powiedział o swojej 18-letniej żonie Julie. Po pewnym śmiechu i szoku powiedziała: „Och, zrozumieli. „I to było bardzo miłe. Może nie mówiłeś prawdy, ale co zamierzasz powiedzieć?”

Rod spodziewa się, że sprawi mu „dużo żalu” od swojego kręgu przyjaciół. Nie obwiniałby ich, bo zrobiłby to samo.

Powiedział: „To znaczy, będę się na tym mocno opierać. Będę to posiadał”. „Nie będę próbował mówić „Och, jestem taki skromny. „Robię wizytówki. Ale wszyscy moi przyjaciele mnie zniszczą i spodziewam się, że to zrobią i dlatego są moimi przyjaciółmi”.

Rudd był również przedmiotem memów internetowych, a wielu zastanawiało się, czy gwiazda postarzała się z powodu swojego młodzieńczego wyglądu w wieku 52 lat.

Paul Rudd w 1996 i 25 lat później w 2021. Zdjęcie/Getty Images
Paul Rudd w 1996 i 25 lat później w 2021. Zdjęcie/Getty Images

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top