Marcin Bulga celuje w koszulkę nr 1 Polski po przełomowym sezonie w OGC Nice

Marcin Bulga celuje w koszulkę nr 1 Polski po przełomowym sezonie w OGC Nice

mówi L'Équipe, Bramkarz OGC Nice Marcin Bulga (24 l.) powiedział, że jego celem jest zdobycie koszulki nr 1 dla reprezentacji Bolanu.

To była przełomowa kampania dla Bulgi, która na początku sezonu w Nicei wyprzedziła Kaspera Schmeichela i zdobyła koszulkę nr 1. Następnie duński bramkarz opuścił boisko Les Eiclones, To sprawia, że ​​Bulka jest niekwestionowanym pierwszym wyborem. Odegrał kluczową rolę w utrzymaniu 13 czystych kont w Ligue 1. Stracił zaledwie 11 bramek w 20 meczach Ligue 1. Połóż Jima Francuska drużyna z najwyższej półki ma w tym sezonie jedną z najlepszych defensyw.

Nicea jest najbliższym rywalem Paris Saint-Germain w walce o tegoroczny tytuł, a Bulga postanowił pomóc klubowi w osiągnięciu jego celów w tym sezonie.

Chcę osiągnąć nasze cele z Niceą. To już tylko cztery miesiące. Nasze przeznaczenie jest w naszych rękach i nie chcę, żebyśmy się poddali” – stwierdziła Bułga L'Équipe.

W listopadzie Bulga powiedział, że nie chce odchodzić z klubu, dodając jednak, że teraz chce zrobić krok naprzód na poziomie międzynarodowym. „Chcę być polskim numerem 1” powiedział. Pulka zadebiutował w Polsce 21 listopada, wchodząc w przerwie meczu z Łotwą i zachowując czyste konto w wygranym 2: 0 meczu. Zastąpienie doświadczonego Wojciecha Szczęsnego nie będzie łatwym zadaniem, ale Bulka z pewnością ugruntował swoją pozycję w tym sezonie serią elitarnych występów.

GFFN | Łukasza Entwistle’a

READ  Belgia vs. Polska - Raport z meczu piłki nożnej - 8 czerwca 2022 r.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *