Matka Britney Spears jest „szczęśliwa” po decyzji gubernatora

Objaśnienie ochrony: spojrzenie na koncepcję ochrony prawnej i słynną sprawę Britney Spears. Obrazy wideo/Getty

Matka Britney Spears jest „zachwycona”, że ojciec piosenkarki zdecydował się ustąpić ze stanowiska jej opiekuna.

Po tym, jak Jamie Spears ogłosił w aktach prawnych, że zakończy swoją kadencję jako strażnik majątku Britney po 13 latach, jego była żona Lynne (66 lat) podzieliła się swoimi przemyśleniami w oświadczeniu.

Jej adwokat, Gladstone Ann Jones III, powiedziała New York Times: „Lynn Spears jest zachwycona, że ​​Jamie zgodził się ustąpić.

Matka Britney Spears, Lynne Spears, osobiście napisała do sądu na poparcie życzeń swojej córki.  Zdjęcia/Getty Images
Matka Britney Spears, Lynne Spears, osobiście napisała do sądu na poparcie życzeń swojej córki. Zdjęcia/Getty Images

„Lynn objęła tę opiekę prawie trzy lata temu, aby chronić swoją córkę. Osiągnęła to, co zamierzała zrobić. Nie będzie miała dalszych komentarzy”.

W międzyczasie, po złożeniu dokumentów Jamiego, prawnik Britney, Matthew Rosengart, wydał własne oświadczenie, w którym stwierdził, że jest zadowolony z wyniku, ale upierał się, że jego praca nie została jeszcze wykonana.

Jego oświadczenie brzmiało: „Oświadczyłem w sądzie 14 lipca, że ​​po 13 latach utrzymywania status quo nadszedł czas, aby pan Spears został zawieszony lub usunięty z urzędu i że moja firma i ja będziemy działać energicznie i szybko, aby osiągnąć ten wynik.

„Dwanaście dni później moja firma złożyła wniosek o zawieszenie i usunięcie pana Spears z mocnych i nie do pokonania podstaw prawnych, które były jednoznacznie poparte przez prawo i wszystkie zaangażowane strony, w tym Judy Montgomery, Britney Spears i jej zespół medyczny. że pan Spears i jego prawnicy przyznali w pozwie, że powinien zostać usunięty.

„Jednak jesteśmy rozczarowani ich haniebnymi i nagannymi atakami na panią Spears i innych.

„Nie możemy się doczekać kontynuacji naszego aktywnego śledztwa w sprawie zachowania pana Spearsa i innych w ciągu ostatnich 13 lat, podczas gdy zarabialiśmy miliony dolarów z majątku jego córki, i nie mogę się doczekać otrzymania zeznań pana Spearsa w najbliższej okolicy przyszły.”

READ  Aby przedstawić propozycję skierowaną do społeczności niepełnosprawnych w okolicy Aotearoa, wymagane jest finansowanie

W zeznaniach sądowych Jimmy’ego stwierdzono, że będzie on kontynuował współpracę z sądem i zespołem prawnym swojej 39-letniej córki „w celu przygotowania się do uporządkowanego przejścia na nowego powiernika”.

Dokumenty twierdziły również, że Jimmy ustąpił, ponieważ trwająca „publiczna walka” nie leżała w „najlepszym interesie jego córki”, pomimo ich nalegań, że „ataki” na Jimmy’ego były „nieuzasadnione”.

69-letni Jamie jest obecnie właścicielem nieruchomości Britney, a twórca hitów „Toksyczny” chce go zastąpić certyfikowanym księgowym.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *