Matt LeBlanc mówi, że Matthew Perry uważa, że ​​klasyczny odcinek Joy and Chandler był „ głupi ”.

Plik przyjaciele W odcinku Reunion ujawniono, że Matthew Perry początkowo uważał, że klasyczny odcinek Chandlera i Joeya był „głupi”.

Podczas ponownego spotkania główni członkowie obsady sitcomu zastanawiali się nad wieloma klasycznymi odcinkami – i okazuje się, że Matthew Perry z trudem sprawdzał, jak będzie przebiegała jedna z najbardziej ukochanych podróży.

Odcinek, o którym mowa, to piętnasty odcinek drugiego sezonu, zatytułowany „Ten, w którym Ross i Rachel… wiesz”.

W przypadku scen przedstawiających Chandlera Binga Perry’ego i Joeya Tribbianiego w wykonaniu Matta LeBlanca para musiała spędzić cały odcinek siedząc na nowych, rozkładanych skórzanych fotelach.

Jednak według LeBlanc po przeczytaniu tabeli uznał ten pomysł za „głupi”.

Pamiętasz ten odcinek, z którego nigdy nie wyszliśmy z krzeseł? LeBlanc zapytała Berry na pokazie specjalnym.

„Na początku tygodnia, po wyciągnięciu ze stołu, przyszedłeś do mnie i poszedłeś tak głupi, ale powiedziałem:„ Tak, ale to jest genialność! „

To tutaj Berry ponownie ocenił scenariusz i powiedział: „Tak, może możemy się tym bawić”.

A potem nastąpiła eksplozja, stwierdził LeBlanc.

Matthew Perry przekonał się trochę podczas klasycznego odcinka sezonu drugiego

(Netflix)

Telewizyjny odcinek zjednoczenia zgromadził wszystkich sześciu członków obsady, w tym Jennifer Aniston, Davida Schwimmer, Lisę Kudrow i Courteney Cox, aby wspólnie przedstawić emocjonalną refleksję na temat hitowego serialu.

W prywatnej przyczepie wiele osób zauważyło Berry Wydawał się mamrotać w swoich słowach – Jednak źródło bliskie aktorowi ujawniło, że jest to spowodowane tym, że aktor przechodzi pilną operację dentystyczną na krótko przed filmowaniem.

Największy moment ponownego spotkania nastąpił, gdy pojawili się Jennifer Aniston i David Schwimmer Ujawniła, że ​​mają prawdziwe uczucia Do siebie podczas kręcenia serialu.

Odkryj naszą ocenę tego odcinka w recenzji Adama White’a Tutaj.

READ  Dlaczego Graham Norton zawdzięcza część swojego sukcesu Nowej Zelandii?

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top