Matt LeBlanc mówi, że Matthew Perry uważa, że ​​klasyczny odcinek Joy and Chandler był „ głupi ”.

Plik przyjaciele W odcinku Reunion ujawniono, że Matthew Perry początkowo uważał, że klasyczny odcinek Chandlera i Joeya był „głupi”.

Podczas ponownego spotkania główni członkowie obsady sitcomu zastanawiali się nad wieloma klasycznymi odcinkami – i okazuje się, że Matthew Perry z trudem sprawdzał, jak będzie przebiegała jedna z najbardziej ukochanych podróży.

Odcinek, o którym mowa, to piętnasty odcinek drugiego sezonu, zatytułowany „Ten, w którym Ross i Rachel… wiesz”.

W przypadku scen przedstawiających Chandlera Binga Perry’ego i Joeya Tribbianiego w wykonaniu Matta LeBlanca para musiała spędzić cały odcinek siedząc na nowych, rozkładanych skórzanych fotelach.

Jednak według LeBlanc po przeczytaniu tabeli uznał ten pomysł za „głupi”.

Pamiętasz ten odcinek, z którego nigdy nie wyszliśmy z krzeseł? LeBlanc zapytała Berry na pokazie specjalnym.

„Na początku tygodnia, po wyciągnięciu ze stołu, przyszedłeś do mnie i poszedłeś tak głupi, ale powiedziałem:„ Tak, ale to jest genialność! „

To tutaj Berry ponownie ocenił scenariusz i powiedział: „Tak, może możemy się tym bawić”.

A potem nastąpiła eksplozja, stwierdził LeBlanc.

Matthew Perry przekonał się trochę podczas klasycznego odcinka sezonu drugiego

(Netflix)

Telewizyjny odcinek zjednoczenia zgromadził wszystkich sześciu członków obsady, w tym Jennifer Aniston, Davida Schwimmer, Lisę Kudrow i Courteney Cox, aby wspólnie przedstawić emocjonalną refleksję na temat hitowego serialu.

W prywatnej przyczepie wiele osób zauważyło Berry Wydawał się mamrotać w swoich słowach – Jednak źródło bliskie aktorowi ujawniło, że jest to spowodowane tym, że aktor przechodzi pilną operację dentystyczną na krótko przed filmowaniem.

Największy moment ponownego spotkania nastąpił, gdy pojawili się Jennifer Aniston i David Schwimmer Ujawniła, że ​​mają prawdziwe uczucia Do siebie podczas kręcenia serialu.

Odkryj naszą ocenę tego odcinka w recenzji Adama White’a Tutaj.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *