Matthew McConaughey otwarcie opowiada o tym, dlaczego przez dekadę był oddzielony od matki

Matthew McConaughey otwarcie opowiada o tym, dlaczego przez dekadę był oddzielony od matki

Matthew McConaughey nie rozmawiał z matką od prawie dziesięciu lat.

52-letni aktor zyskał sławę w latach 90. rolami w takich filmach jak Czas zabijania i Kontakt, ale wyjaśnił, że z powodu swojego stanu on i jego matka Mary na jakiś czas „oddalili się od siebie”. Ponieważ publikowała w mediach intymne szczegóły na jego temat.

W programie Whine Down powiedział gospodarzowi Janie Kramer: „Próbowałem zmienić moją matkę. Przez osiem lat mieliśmy związek w separacji, w którym nie mogłem mieć nic poza rozmową na temat: «Hej, mamo, zrób to». Dobrze. Kocham Cię, pa.”

„O cokolwiek mnie pytała, nie mogłem jej powiedzieć osobiście, bo nie miała gubernatora, ona zwracała się do prasy. Wystąpiła w programie [TV show] Wersja papierowa, zabieram ludzi do mojego pokoju z dzieciństwa i pokazuję ludziom: „Tutaj stracił dziewictwo”. Były lata, kiedy nie mogłem z nią rozmawiać. Próbowałem to zmienić. „Potrzebuję teraz tylko matki, a nie fana, a takiej nie miałam”.

Gwiazda „Jak stracić faceta w 10 dni” dodała, że ​​przetestowała swoją matkę, sprawdzając, ile informacji osobistych na jego temat udostępni, a także dodał, że w jego życiu wciąż są pewne osoby, które woli trzymać „w tajemnicy”. na wyciągnięcie ręki” i widzi tylko okazjonalnie.

Dodał: „Chciałem osiągnąć więcej informacji, aby zobaczyć, czy mogę ci ponownie zaufać. A to oznaczało, że przestań próbować udowadniać tę tezę, po prostu nie dawaj tego sobie”. „Hmm. Nie dawaj im za dużo. Na tym polega nasz związek i uczyńmy go zdrowym i przyjemnym, wykorzystując to, co nasz związek może wytrzymać”.

„W moim życiu jest wiele osób, przyjaciół i związków, które uważam za lepsze i które mam na odległość. Nie potrzebujemy pełnej, totalnej, wszechogarniającej intymności ze wszystkimi ludźmi w naszym życiu Jest kilka osób, które chciałbym poznać, tam jesteśmy najlepsi.

READ  Barbra Streisand dokopuje się do Lady Gagi, Beyoncé w podejrzanym wywiadzie The Project

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *