Max pojawi się we Francji i Polsce, a rozszerzona oferta pojawi się w Holandii i Belgii, aby zakończyć wstępną fazę premier europejskich.

Max pojawi się we Francji i Polsce, a rozszerzona oferta pojawi się w Holandii i Belgii, aby zakończyć wstępną fazę premier europejskich.
  • Premiera drugiego sezonu House of the Dragon będzie 17-goCz Czerwiec w Europie
  • Każdy moment na żywo z Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024 będzie dostępny wyłącznie na platformie Max
  • Maksymalnie 65 krajów i terytoriów z dalszym 50% rynkiem docelowym, w tym Azją Południowo-Wschodnią, do końca 2024 r.

Paryż i Warszawa, 11Cz czerwiec 2024 r. – Jak ogłosiło dzisiaj Warner Bros. Discovery („WBD”), Max jest już dostępny we Francji i Polsce, kończąc pierwszą falę europejskich wydań, która rozpoczęła się w zeszłym miesiącu. Po tych najnowszych premierach Max jest dostępny w 25 krajach na całym świecie, w tym w Iberii, Francji, krajach Beneluksu, krajach nordyckich oraz Europie Środkowo-Wschodniej, a łącznie w 65 krajach i terytoriach*. Ulepszony HBO Max wystartował także w Holandii, a 1 stycznia wystartuje w BelgiiŚw Lipiec, po okresie wczesnego dostępu rozpoczynającym się dzisiaj.

JP Perrett, dyrektor generalny i prezes Global Streaming & Games w Warner Bros. Discovery, powiedział: „Globalna dynamika MAX stale rośnie, a coraz więcej klientów ma teraz dostęp do niezrównanej jakości treści, w tym HBO, Discovery, Warner Bros., DC, Eurosport i CNN. Te międzynarodowe ulubione programy fanów są uzupełniane znaczącymi, wysokiej jakości lokalnymi oryginalnymi programami. Ponad połowa światowego rynku jest jeszcze przed nami. W związku z tym globalizacja Maxa dopiero się rozpoczyna.

Nowa, ulepszona aplikacja oferuje nowe funkcje, lepszą wydajność, zupełnie nowe historie i wiele innych światów rozrywki. Wydanie powróci do HBO Originals Dom Smoka S2 17Cz Czerwiec w Europie. Później tego roku, Pingwin I Hill: Proroctwo przybędzie. Wzgórze: część druga Plus już dostępny Barbie, Wonka, I Harry'ego Pottera z Warner Bros. I Aquamana, Jokera I Ordynans Z uniwersum DC**. Zawiera oryginały HBO Ostatni z nas, kolejno, Biały lotos, euforia, I wszystkie cztery pory roku Detektyw prawdy. Przyjaciele I Teoria Wielkiego Wybuchu Warner Bros. Television i Discovery to ulubione 90-dniowy narzeczony, gorączka złota I Nagi i przestraszony. CNN’s International transmituje na żywo w Max we Francji i w Polsce przed debatą prezydencką CNN, która odbędzie się 27 styczniaCz Czerwiec.

READ  Electromobility Poland przełożyło produkcję pierwszego modelu na 2025 rok

Max opiera się na bogatej historii WBD w Europie i wykorzystuje jej głębokie zrozumienie lokalnych treści w regionie. Ambitne, nadchodzące lokalne projekty scenariuszowe dla Maxa obejmują nadchodzące tytuły francuskie Czarne kłamstwa, maltidos (tytuł roboczy) oraz adaptacja książki i filmy dokumentalne „Living with Our Dead” Teraz albo nigdy: FC Montfermeil. Do polskich oryginałów zalicza się sezon finałowy Winny, Odwilż S2 Premiera wkrótce od sierpnia Brama Wschodnia, Kochana i filmy dokumentalne wiara, Król Zanzibaru, I Łowcy skór.

W naprawdę wyjątkowej ofercie Max zapewnia fanom szczegółowe informacje na temat najważniejszych międzynarodowych sportów. To jedyne miejsce, w którym możesz transmitować na żywo każdą chwilę na wszystkich rynkach, na których Max jest dostępny w Europie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Igrzyska Olimpijskie są uwzględnione we wszystkich planach abonamentowych, dzięki czemu klienci mogą cieszyć się pełnym dostępem do największego wydarzenia sportowego na świecie. Abonenci mogą cieszyć się światowej klasy tenisem w każdym meczu przez następne 12 miesięcy Australian Open, The US Open i Puchar LaveraMożliwość transmisji strumieniowej z widzami w Polsce, Belgii i Holandii Roland Garros I Mistrzostwo, WimbledonuKolarstwo Wielkie wycieczkiGiro d'Italia, La Vuelta w HiszpaniiI to Tour de France Ponadto Tour de France Femmes, 24-godzinny wyścig Le Mans, Oraz wszystkie najważniejsze sporty zimowe Mistrzostwa Świata I Mistrzostwa Świata wydarzenia. Prawa różnią się w zależności od kraju.

Max oferuje skoncentrowane na konsumentach doświadczenie przesyłania strumieniowego z wieloma opcjami subskrypcji i rozliczeń, dzięki czemu użytkownicy mogą wybrać plan, który najlepiej odpowiada ich preferencjom. Abonenci mogą wybierać pomiędzy trzema podstawowymi planami; Podstawowe reklamy zapewniające najwyższą jakość oglądania w rozdzielczości 4K i dźwięku Dolby Atmos (w zależności od dostępności), plan Standard lub Premium oraz dodatek Sports*** zawarty w każdym planie podstawowym. Wszystkie plany oferują rozdzielczość Full HD. Plan Basic with Ads pozwala abonentom cieszyć się Maxem po niższej cenie w 10 krajach europejskich: Francji, Monako, Belgii, Polsce, Holandii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii i Rumunii.

READ  Polski prezydent powiedział, że trudno zaprzeczyć ludobójstwu po ujawnieniu zdjęć cywilów zabitych na Ukrainie.

Max jest dostępny w całej Europie na wiodących urządzeniach i platformach. Max działa na telewizorach Smart TV (Samsung, LG i Android TV™), urządzeniach do przesyłania strumieniowego (Amazon Fire TV, Apple TV i Google Chromecast™), konsolach do gier (PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox One i Xbox Series X|S) , urządzenia mobilne i tablety (iPhone, iPad, iPod touch i Android™) oraz online na Max.com. Max jest także dostępny u wybranych partnerów zajmujących się dystrybucją programów telewizyjnych w każdym kraju.

Klienci mogą płacić za zakupy w aplikacji u głównych dostawców (VISA, Mastercard, Amex i PayPal) oraz na głównych platformach handlowych (Apple App Store, Google Play Store i Samsung Checkout).

Dzisiejsze premiery są kontynuacją udanego wprowadzenia WBD w USA, Ameryce Łacińskiej i na Karaibach oraz pierwszej fali rynków europejskich w maju. Max dotrze do Azji Południowo-Wschodniej jeszcze w tym roku.

kończący się

*Ulepszona usługa przesyłania strumieniowego WBD nosi nazwę HBO Max w Holandii i Belgii.

** Tytuły niedostępne w Max we Francji w momencie publikacji.

***Dodatek sportowy w Polsce nosi nazwę Kanały telewizyjne i sport.

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *