Mąż starszego brytyjskiego dyplomaty żartuje, że Fontanna Wellington jest najgorsza w historii, odpowiada na Twitterze

Fontanna Kubełkowa Wellingtona przyciągnęła na Twitterze nominację pary dyplomatów.

rzeczy

Fontanna Kubełkowa Wellingtona przyciągnęła na Twitterze nominację pary dyplomatów.

Czołowa brytyjska dyplomata w Nowej Zelandii przeprosiła na Twitterze po tym, jak jej mąż z Nowej Zelandii napisał, że słynna Fontanna Kubełkowa na Cuba Street była „najstraszliwszą fontanną w historii”.

Toby Fisher, żonaty prawnik Brytyjski Wysoki Komisarz w Nowej Zelandii Laura Clark, W niedzielę napisał online: „Po 4 latach spędzonych w Wellington nadszedł czas, aby być z wami wszystkimi szczerymi: to najstraszniejsza fontanna w historii. Nie @me”.

To właśnie skłoniło jego żonę pisać: „Chciałbym wyjaśnić, że poglądy mojego męża… w żaden sposób nie reprezentują moich poglądów ani stanowiska rządu brytyjskiego.

„Fontanna Wodnika jest ukochaną częścią dziedzictwa Wellingtona” – napisała.

Czytaj więcej:
* Antidotum: pięć szczęśliwych rzeczy do przeczytania dzisiaj, 21 grudnia
* Żółte wiadro fontanny Cuba Saint znalezione w miejscu, które Rada Wellington nazywa „Bożonarodzeniowym cudem”
* Inwazja porywaczy kubańskich Saint Bucket

Jak odkrył Fisher, Bfontanna uketA Rzeźba kinetyczna powstała w 1969 r.zajmuje szczególne miejsce w Folklor i historia Wellingtona.

Inni użytkownicy Twittera rzucili się do obrony fontanny. „Wiemy, że jest źle! O to właśnie chodzi i dlatego to kochamy” – był jednym z nich.

Inny napisał: „Jeśli nie rozumiesz Fontanny Wodnika, nie rozumiesz ulicy Kuby” W tym tweecie Fisher powiedział: „Myślę, że to może być prawda…”

Jeden z użytkowników napisał w odpowiedzi, że Clark prawdopodobnie „nie chciał wywołać międzynarodowego incydentu dyplomatycznego”.

I sama Fontanna Wodnika – a przynajmniej Jego konto na Twitterze – Fischer poradził, aby „dać mu jeszcze cztery lata… poświęć trochę czasu, aby niektórym ludziom docenić słynną na całym świecie Fontannę Wodnika”.

Więc mea culpa była na Twitterze od Fishera.

Napisał: „Zdaję sobie sprawę, że ten tweet wywołał znaczną konsternację wśród społeczności Wellington”.

READ  83: Stylizowany, czasem naiwny, ale krwawy film z Bollywood, czarujący jak na krykieta
Brytyjski Wysoki Komisarz w Nowej Zelandii Laura Clark.

Robert Kuchnia / Rzeczy

Brytyjski Wysoki Komisarz w Nowej Zelandii Laura Clark.

„Przepraszam. Błędnie to napisałem. To był błąd autokorekty. Miałem na myśli” najlepszy „. „

Fontanna – pierwotnie nazwana „wodą mobilną” przez projektantów architektonicznych i konsultantów urbanistycznych Burren i Keen – była najbardziej znana z tego, że służyła jako nocny pisuar przez aktora Władcy Pierścieni Elijaha Wooda.

Jej wiadra były regularnie kradzioneZostał nazwany Sekretna brama do piekła Przez przebojowy program telewizyjny Wellington Paranormal i wiedząc, że niebieska mała litera może być zwycięską odpowiedzią w teście w pubie Wellington.

ale nawet Kiedy trochę się rozmazujeszbronił fontanny równie zaciekle, jak brytyjski Wysoki Komisarz sprytnie robił.

Fisher przyznał się też do porażki… po modzie. „A dla tych z was, którzy wątpią, zapewniam, że bardzo kocham to miasto, nawet oglądam piłkę nożną na południu, kiedy pada poziomo, więc nie czujecie nosa”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top