Meghan Markle jest „stworzeniem Hollywood”, wie, że „media społecznościowe” zapłacą jej rachunki

Arkley jest „stworzeniem z Hollywood”, wie, że „media społecznościowe” zapłacą jej rachunki

Meghan Markle ma armię mediów społecznościowych, które chronią ją przed negatywnymi plotkami.

W rozmowie z GB News autor Tom Bower podzielił się, w jaki sposób Meghan ma pełną kontrolę nad tym, co mówi się o niej w Internecie.

Pan Bauer powiedział: „Jestem w mediach społecznościowych, więc miałem przyjemność czytać ich zaczepki. Oczywiście, że tak. Meghan jest właścicielem narracji i to jest część problemu”.

„To znaczy, przyjechała do Londynu, aby być częścią rodziny królewskiej. Nie mogła zrozumieć, kim była, a co najważniejsze, nie kontrolowała wszystkiego. wielu ludzi.”

Dodał: „Dlatego jestem przekonany, że ma bardzo utalentowaną kadrę, ciężko pracują. Wiedzą, jak ważny jest rynek dla marki. I będą na bieżąco z tym, co się mówi”.

Biorąc to wszystko pod uwagę, niezależnie od tego, czy ludzie są zainteresowani moją książką, powiedziano mi, że wielu osobom podobała się ta książka, a książka jest obecnie bestsellerem.

„Więc to nie może być zabawne dla Meghan. Myślę więc, że ona w dużej mierze kontroluje to, co się mówi i jest całkowicie podekscytowana swoim wizerunkiem.

„To znaczy, to jest ważne. Ona jest takim hollywoodzkim stworzeniem. Wie, że to zdjęcia celebrytów robią im pieniądze”.

To jest to, co musi chronić” – powiedział Tim Bauer.

READ  Książę Harry podgląda Queen, życie w USA z Meghan Markle w nowym wywiadzie telewizyjnym

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top