Meghan Markle, Kate Middleton czy Prince William! Kto jest najmądrzejszym królem?

Meghan Markle, Kate Middleton czy Prince William! Kto jest najmądrzejszym królem?

Księżna Sussex, Meghan Markle, została ukoronowana na najstarszą rodzinę królewską, a następnie Kate Middleton i książę William.

Para królewska, księżna Cambridge i przyszły król, zajęła drugie i trzecie miejsce na liście.

Ranking Royal Smartest został udostępniony w badaniu przeprowadzonym przez międzynarodową firmę edukacyjną Oxford Royal po przeanalizowaniu rankingów QS World University Rankings.

Matka Lillipet i Archiego znalazła się na szczycie, ponieważ uczęszczała na prestiżowy Northwestern University w Illinois.

Northwestern University, na którym studiował ukochany księcia Harry’ego, umieszcza 30 uniwersytetów na liście ponad 1350 instytucji w rankingu QS World University Rankings.

Megan dwukrotnie ukończyła teatr i stosunki międzynarodowe.

Kate Middleton i Prince William, pomimo uczęszczania na ten sam University of St Andrews, drugą najlepszą instytucję, w której uczestniczy członek rodziny królewskiej w tym badaniu i zajmującą 61. miejsce, jednak księżna skacze męża na pozycję, jeśli chodzi o inteligencję , zdobywając AAB w A-Levels jej, przed przyszłymi stopniami ABC King.

według Ekspresowa Wielka BrytaniaKsiężniczka Eugenie obejmuje koronę jako czwarty najmądrzejszy monarcha Wielkiej Brytanii.

READ  Hilary Duff pozytywne testy na Covid-19 | 1 news

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top