Meghan Markle „oszołomiona” księciem Harrym jest „jego największym fanem”

Meghan Markle „oszołomiona” księciem Harrym jest „jego największym fanem”

Meghan Markle była chwalona za swoją upartą i pewną siebie osobowość.

Ekspert od mowy ciała Darren Stanton poruszył w swoim najnowszym komentarzu rolę księżnej Sussex w dbaniu o życie męża.

We wczesnych dniach wejścia Meghan Markle do rodziny królewskiej było wiele spekulacji na temat tego, jak będzie się poruszać i dopasować do życia jako starszy członek rodziny królewskiej.

„Od początku Megan była bardzo silną i pewną siebie osobą, prawdopodobnie ze względu na jej upartą naturę i chęć zostania samodzielną gwiazdą w świecie aktorskim”.

Pan Stanton dodał: „Z mowy ciała Meghan jasno wynika, że ​​bardzo kocha Harry’ego i odgrywa jego największą wspierającą rolę w ich związku, z Meghan pod ręką, aby zwiększyć pewność siebie Harry’ego w sytuacjach, w których nie czuje się tak pewny siebie. ’

„Znakiem ostrzegawczym, który pokazuje, jak głęboko Meghan kocha Harry’ego, jest sposób, w jaki patrzy na niego stałym spojrzeniem – kiedy Harry mówi lub angażuje się w jakąś czynność, zauważysz, że Meghan jest przez niego oszołomiona, wpatrując się w niego z uwielbieniem – znak wzajemnego podziwu i dzielenia się z kimś głęboką więzią.

„Podobnie jak księżna Diana, Meghan nie boi się okazywać swoich uczuć, a wiele razy ona i Harry okazywali sobie nawzajem czułe gesty w miejscach publicznych, trzymając się za ręce i dotykając ich, dotykając moich łokci lub pleców – okolice intymne dotyku”.

Meghan i Harry związali się w 2018 roku, spotykając się przez dwa lata w 2016 roku.

READ  Twórca Sudoku Maki Kaji umiera w wieku 69 lat

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top