Meghan Markle rezygnuje z próby wznowienia podcastu Archetypes

Meghan Markle rezygnuje z próby wznowienia podcastu Archetypes

Meghan, księżna Sussex, porzuciła próbę wznowienia podcastu Archetypes.

42-latka została odwołana, gdy Spotify wstrzymało wielomilionową umowę dotyczącą treści, którą zawarła z mężem księciem Harrym, ale do amerykańskiego Urzędu Patentów i Znaków Towarowych (USPTO) złożono wnioski o tytuł „oryginalnych modeli” po tym, jak transakcja została anulowana.

Wczoraj okazało się, że oferta została wycofana po 17 miesiącach nieudanej walki o oficjalną ochronę nazwy.

We wspólnym oświadczeniu fundacji Meghan i Harry’ego Archewellów oraz Spotify stwierdzono, że „wspólnie zgodzili się na rozstanie”, ale pojawiły się doniesienia, że ​​zostali usunięci, ponieważ nie produkowali wystarczającej ilości treści.

Meghan i Harry starali się dochodzić praw do „archetypów” w obszarach takich jak „nagrania audio i podcasty do pobrania” oraz we wszystkim, co mieści się w kategorii „kulturowego traktowania kobiet i stereotypów, z którymi borykają się kobiety”.

W ciągu 10 miesięcy od złożenia wniosku Megan spotkała pierwsza porażka, a USPTO odrzuciło roszczenie ze względu na „pomieszanie”, jakie mogłoby ono spowodować z „istniejącym znakiem towarowym o tej samej nazwie”.

Nazwa istnieje już w innej amerykańskiej firmie o nazwie Project Miracle IP Holdings, która została wprowadzona w maju 2018 roku.

Meghan i Harry otrzymali pozwolenie na udzielenie odpowiedzi do lipca, miesiąc po tym, jak Spotify wycofało podcast „Archetypes”.

Prawniczka Meghan i Harry’ego, Marjorie Witter Norman z Willkie, Farr i Gallagher z Los Angeles, ponownie złożyła wniosek o dodatkowe trzy miesiące w celu poprawienia wniosku, dając im czas do września.

Archewell stwierdził, że „z całym szacunkiem nie zgadza się z możliwością wprowadzenia w błąd” i „wnosi o wycofanie odmowy”.

Daily Mail donosi teraz, że w zeszłym miesiącu para zdecydowała się zakończyć spór, kiedy wycofali się, oferując „wyraźne odrzucenie” oferty.

Było tylko 12 odcinków „Archetypów”, które przyciągały szacunkowo 11 milionów słuchaczy tygodniowo.

Jednak po dziesiątym odcinku program spadł na 22. miejsce w amerykańskim rankingu Spotify.

READ  Nowe szokujące rewelacje na temat finansowania królowej Camilli

Oczekuje się teraz, że Meghan ożywi swoje konto na Instagramie w ramach potencjalnej pracy w służbie zdrowia.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *