Meghan Trainor i jej mąż dzielą toalety obok siebie

Meghan Trainor i jej mąż dzielą toalety obok siebie

Większość par może odnosić się do stopniowej erozji prywatności spowodowanej długotrwałym związkiem, ale niektóre rzeczy zwykle pozostają święte.

Nie dla piosenkarki Meghan Trainor.

Hitmaker All About That Bass ujawnił, że ona i jej mąż, gwiazda Spy Kids, Daryl Sabara, zbudowali dwie toalety obok siebie podczas niedawnego remontu domu.

I tak, to oznacza to, co myślisz, że robi.

„Właśnie dostaliśmy nowy dom i zbudowaliśmy”, wyjaśnił Trainor, która w lutym urodziła syna Rileya w ostatnim odcinku Dlaczego nie umawiasz się ze mną? Notacja dźwiękowa.

„Nikt tego nie wie, ale w naszej łazience była jedna toaleta. I często w środku nocy, kiedy jesteśmy z dzieckiem, musimy sikać w tym samym czasie. Więc pomyślałem: „Czy możemy mieć dwie toalety obok siebie?” „

Trainor powiedział, że ich budowniczy, co zrozumiałe, uważał, że żartuje, ale nalegała na zbudowanie podwójnych udogodnień.

„Jednocześnie dużo sikamy” – stwierdził Trainor, po czym skierował rozmowę w naprawdę smutnym kierunku.

„Wyskoczyliśmy razem dwa razy”, powiedziała.

Później Trainor wycofał komentarze, choć niestety za mało.

„Aby wyjaśnić… raz zrobiliśmy kupę razem i śmialiśmy się, i nigdy więcej tego nie powiedzieliśmy” – napisała w tweecie, mówiąc, że jej mąż nadal „będzie z nią spędzał czas”, podczas gdy ona będzie się wypróżniać w przyszłości, ponieważ oboje są „bratniami duszami”. ”.

READ  Kim Kardashian twierdzi, że na sukience Marilyn Monroe „znaczne uszkodzenia”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *