Melanie Lenski, gwiazda żółtych kurtek, mówi, że pracownik kazał jej schudnąć

Melanie Lenski powiedziała, że ​​członek załogi zasugerował, aby schudła. Zdjęcia/Getty Images

Melanie Lenski powiedziała, że ​​członek załogi zasugerował, aby schudła.

44-letnia aktorka Kiwi, która w dramacie „Żółte kurtki” gra siedzącą w domu matkę Shaunę, twierdzi, że członek personelu produkcyjnego serialu zasugerował jej, że musi schudnąć.

Powiedziała: „Pytali mnie: „Co zamierzasz zrobić?” Jestem pewien, że producenci zapewnią Ci trenera. Uwielbiają ci w tym pomagać. „

Jednak gwiazda wskazała, że ​​nie zwracała uwagi na komentarze, ponieważ „naprawdę ważne” było, aby jej postać „czuła się komfortowo i atrakcyjnie”, ponieważ chciała, aby kobiety mogły się z nią utożsamiać.

Powiedziała magazynowi Rolling Stone: „To było dla mnie naprawdę ważne [Shauna] Aby nigdy nie przywiązywać się do swojego ciała, nie zmuszać mnie do noszenia sukienki i mówić: „Chciałabym wyglądać trochę lepiej. „Uznałem za ważne, aby ta postać była wygodna i po prostu seksualna, a nie myślała o tym ani o tym nie mówiła, ponieważ chcę, aby kobiety mogły ją oglądać i mówić:„ Wow, wygląda jak ja i nikt nie mówi, że jest gruby”. Ta reprezentacja jest ważna”.

Melanie – której postać w serialu jest związana z młodym artystą i właścicielem warsztatu, Adamem – później dała jej odpowiedź, że historia jest nierealistyczna.

Powiedziała: „Po prostu mówię 'Wow, naprawdę?’ To tam są głowy ludzi i że najważniejsza jest szczupłość czy młodość? „

READ  Ray J chce, aby Kanye West „zatrzymał” pogłoski o drugiej taśmie z Kim Kardashian

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top