MIBR i Imperial opuszczają obóz w Polsce podczas rosyjskiej inwazji na Ukrainę

brazylijski CS: GO Obie drużyny poinformowały, że zespoły MIBR i Imperial miały dziś opuścić swój początkowy obóz w Warszawie, w Polsce, w wyniku rosyjskiego ataku na Ukrainę. Globo Esport.

Gracze i personel MIPR i Imperial planują powrót do Brazylii dzisiaj, cztery dni wcześniej niż pierwotnie planowali. MIBR pozostał na polskiej ziemi po wzięciu udziału w fazie play-off IEM Katowice i był gotowy do gry w internetowym turnieju II poziomu Pinnacle Winter Series Two.

Z kolei Imperial udał się do Polski w miniony poniedziałek, 21 lutego, aby przygotować się do południowoamerykańskich rund kwalifikacyjnych do turnieju PGL Antwerp Major Regional Major Ranking (RMR). System jest nowy Podpisano Lost Dance dwukrotnego mistrza majora Gabriela „Fallon” Toledo, Fernando „Fer” Alvarenga i Lincolna „FNX” Love.

Kolejna brazylijska drużyna GODSENT, luty 16. IEM przebywał w Katowicach po tym, jak Katowice opuściły play-offy. Zespół planuje opuścić kraj w niedzielę 27 lutego i udać się do Meksyku. Tam zakończą przygotowania do kwalifikacji do turnieju Major Open. Menedżer zespołu, Ricardo, powiedział Globo Esporte, że „martwy” Sinaigolia był w kontakcie z ambasadami Brazylii i USA w Polsce.

Rosja niedawno zaatakowała Ukrainę, a wojska rosyjskie posuwają się przez Ukrainę. ESL to Utrzymany Play-offy IEM Katowice odbędą się zgodnie z pierwotnym planem na razie, z udziałem wielu rosyjskich i ukraińskich kibiców.

READ  Chris Desiadul relacjonuje: Polska perspektywa

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top