Mick Jagger zginął po ataku na Havelock North

Mick Jagger zginął po ataku na Havelock North

Miniaturowy pudel stworzony przez Gillian Haldane, Micka Jaggera lub Jaggera został odrzucony z obrażeniami po tym, jak w środę został zaatakowany przez innego psa w Havelock North. Zdjęcie/Paul Taylor

Mick Jagger został powalony w weekend z poważnymi obrażeniami po tym, jak w środę został zaatakowany przez innego psa w Havelock North.

10-letni miniaturowy pudel znany również jako Jagger był na spacerze z właścicielką Gillian Haldane, kiedy został zaatakowany przez pitbulla na Jules Street.

Został zabrany do kliniki weterynaryjnej Animal Care w North Havelock, ale to, czy wyzdrowieje po odniesionych obrażeniach, dopiero się okaże.

AnimalCare w końcu ogłosił w sobotnim poście na swojej stronie na Facebooku, że podjęto trudną decyzję o uśpieniu Jaggera.

„Niestety Jagger doznał poważnego urazu kręgosłupa, który nie uległ poprawie, a jego stan się pogarszał” – czytamy w poście.

„Jagger był bardzo wyjątkowym małym psem i będziemy za nim bardzo tęsknić”.

Publikacja radzi osobom, które chcą przekazać koszty opieki Jaggera, aby przyszły do ​​kliniki lub wpłaciły online na konto nr 02-0655-0059177-000 pod tytułem Animal Care 2002 Ltd z dopiskiem „Jagger”.

„Rodzina Jaggerów jest bardzo wdzięczna za otrzymane wsparcie. Wszelkie nadwyżki pieniędzy zostaną przekazane Malikowi Jaggerowi”.

Haldane, która sama doznała upadku podczas ataku, powiedziała w piątek, że przez całe życie trzymała pudle jako zwierzęta domowe i że rozważy zdobycie kolejnego pudla, jeśli Jagger nie wyjdzie.

W niedzielę trwa śledztwo w sprawie ataku przez kontrolę zwierząt w Radzie Hrabstwa Hastings.

READ  Eminem zachwyca fanów w nowej restauracji „Mom's Spaghetti”

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *