Miley Cyrus fachowo usuwa awarię garderoby podczas swojego noworocznego występu w Miami

Miley Cyrus

Miley Cyrus Z sylwestrową awarią szafy poradziłem sobie z pewnością siebie.

Po zadzwonieniu w nowy rok na jej kanale NBC Sylwester specjalny tytuł Impreza sylwestrowa Miley29-letnia piosenkarka straciła głowę podczas występu, przez co szybko improwizowała i zmieniała stroje, jednocześnie kontynuując swój zespół.

Chwila nastąpiła po tym, jak Cyrus wykonała swoją piosenkę „We Can’t Stop” i przeszła do innego popularnego utworu, „Party in the USA”. Podczas spaceru po scenie w srebrze, Cyrus trzymała się za top, gdy śpiewała otwarcie tekst piosenki, zanim… Uciekł za kulisy, podczas gdy wokaliści i zespół pomocniczy nadal grali.

W pierwszym refrenie piosenki piosenkarka „Angels Like You” wróciła na scenę w czerwonej kurtce, którą nosiła wcześniej podczas występu.

„Wszyscy na pewno teraz na mnie patrzą” – zażartował Cyrus, kierując tekst do piosenki z 2009 r. „Wciąż noszę większość ubrań, które nosiłam na scenie” – dodała między tekstami.

Związane z: Pete Davidson ma na sobie bez koszulki na próbę sylwestrową NBC z Miley Cyrus

Miley Cyrus

Miley Cyrus

Amy Sussman/WireImage Miley Cyrus

„Dziękuję wszystkim bardzo, dziękuję. Dzisiejszy program dotyczył przede wszystkim odporności, radzenia sobie z ciosami i jak najlepszego wykorzystania nawet najgorszych warunków. A ta elastyczność nie musi się tutaj kończyć. Przenieśmy to na nowy rok Z nami” – powiedział Cyrus pod koniec programu. „Wszyscy nauczono nas oczekiwać nieoczekiwanego i zamiast postrzegać to jako problem, spójrzmy na to jako na szansę. Życzę wszystkim w Miami i wszystkim oglądającym z domu szczęśliwego i zdrowego 2022 roku. Dziękuję za umożliwienie tej nocy. Byłeś naprawdę wszystkim, czego potrzebowałem, aby zorganizować najlepszą imprezę.

Program specjalny, który był emitowany na żywo w NBC i na żywo w Peacock, został nakręcony w Miami, ponieważ naród zajmuje się covid-19 pandemia i zmienna kreska omikronowa. Cyrus stwierdził na początku występu, że cały tłum został zaszczepiony.

READ  Następny James Bond może być niebinarny

POWIĄZANE WIDEO: Kristen Stewart miała poważną awarię szafy na gali Met

Impreza sylwestrowa Miley pochodzi z Sobotnia noc na żywo inicjator Lorne Michaels Widziałem, jak Pete Davidson pracował jako współgospodarz. Cyrus i producent telewizyjny Lindsay Shookus również podpisali kontrakty jako producenci wykonawczy.

„Na wieczór, który z pewnością jest ekscytujący i zabawny, czekamy na współpracę z Lorne Michaels i Ringing w 2022 roku podczas niesamowitej nocy rozrywki prowadzonej przez Miley i Pete” – Jane Neal, wiceprezes wykonawczy ds. wydarzeń na żywo, wydarzeń specjalnych i E ! News, NBC Universal, powiedział w zeszłym miesiącu w oświadczeniu.

Znaki specjalne po raz pierwszy Carson Daly Nie prowadziła relacji sylwestrowej w NBC od 2004 roku (z wyjątkiem 31 grudnia 2017 roku, kiedy nie była emitowana ze względu na transmisje NFL).

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top