Misha Barton mówi, że „zastraszanie” na planie doprowadziło ją do opuszczenia OC

Misha Barton mówi, że jej decyzja o opuszczeniu OC pod koniec trzeciego sezonu serialu była „najlepszą rzeczą” dla niej i dla jej zdrowia. Zdjęcia / Getty Images

Mischa Barton była powszechnie znana, kiedy zagrała jako Marisa Cooper w ukochanym serialu Fox, popularnym OC Jej postać wezwała ją do sławy, a kiedy Marisa zostaje szokująco zabita pod koniec trzeciego sezonu, fani są oszołomieni.

W niedawnym wywiadzie 35-letnia aktorka wspominała, że ​​jej czas na planie nie zawsze był taki przyjemny i że była ofiarą „zastraszania”, które odegrało ogromną rolę w jej decyzji o opuszczeniu serialu.

Powiedziała: „To trochę skomplikowane. Zaczęło się bardzo wcześnie, ponieważ miało dużo wspólnego z dodatkiem Rachel”. [Bilson] W ostatniej chwili, po pierwszym sezonie, seriale regularnie i wieczorami za wynagrodzeniem dla wszystkich – i rodzaj ogólnego zastraszania ze strony niektórych facetów na planie, który jest naprawdę zdenerwowany. Ale wiesz, ja też lubiłem ten serial i musiałem budować własne ściany i sposoby radzenia sobie z tym oraz sławę, która była skierowana specjalnie do mnie. Po prostu radząc sobie z ilością inwazji, jakiej doświadczyłem w swoim życiu osobistym, po prostu czułem się skrajnie pozbawiony ochrony i myślę, że to najlepszy sposób, aby to włożyć.

Mischa Barton występowała u boku Bena Mackenziego (po lewej), Adama Brody'ego i Rachel Bilsoo w The OC przez trzy sezony od 2003-2006.  Załączone zdjęcie
Mischa Barton występowała u boku Bena Mackenziego (po lewej), Adama Brody’ego i Rachel Bilsoo w The OC przez trzy sezony od 2003-2006. Załączone zdjęcie

Misha przyznaje, że wcześniej czuła się „zawstydzona” rozmową o tym, co się stało.

Dodała: „Zawsze czułam się nieśmiała w sposób, w jaki naprawdę mówię o tym, co dzieje się za kulisami, ponieważ zawsze byłam wyjątkową osobą, która jest świadoma ludzkich uczuć. Teraz, gdy żyjemy w tym wieku, otwarcie rozmawiamy o naszych doświadczeniach, a kobiety rozumieją, co tak naprawdę działo się za kulisami i jak były traktowane, to coś „trochę innego”.

Misha twierdzi, że opuszczenie serialu po jego trzecim sezonie było „najlepszą rzeczą” dla niej i dla jej zdrowia.

READ  Książę Harry ujawnia, że ​​nie wiedział, że książę Filip nie żyje, dopóki policja nie obudziła go w 1 News

Rozmowa z E! W wiadomościach napisano: „W tamtym czasie otrzymywałem oferty z dużych filmów i musiałem je odrzucić. Zawsze byłem przychylny Szóstemu zmysłowi i wszystkim innym. Moim marzeniem było pokazanie jej tych głównych ról, więc to jest co się stało. Czułem, że to najlepsza rzecz dla mnie, mojego zdrowia i po prostu tego, że nie czułem się wtedy tak naprawdę chroniony przez obsadę i ekipę ”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top