Modernizacja Forda Fiesty ST z większą mocą i lepszą technologią

Zaktualizowany Ford Fiesta ST ma nową osłonę chłodnicy i większy moment obrotowy przy tej samej manualnej skrzyni biegów.

dostarczony

Zaktualizowany Ford Fiesta ST ma nową osłonę chłodnicy i większy moment obrotowy przy tej samej manualnej skrzyni biegów.

Ford zaprezentował gamę 2022 Fiesta w nocy, z jedynym realnym modelem dla nas pikantny hatchback Fiesta ST.

Nowa Fiesta ma większą osłonę chłodnicy, która jest mniej nadąsana niż wcześniej, a także inne ustawione pod kątem wloty powietrza i zaktualizowane reflektory matrycowe, które wykrywają nadjeżdżający ruch i tworzą wzór świetlny, który zapobiega oślepianiu drugiego kierowcy. Tymczasem tył wygląda prawie tak samo.

Zmiany we wnętrzu obejmują 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników, który wydaje się być w pełni konfigurowalny w zależności od trybu jazdy.

DAMIEN O’CARROLL / STOPA DOSTARCZANA

Pojazd 2020 Stuff Top Sports/Performance to Ford Fiesta ST.

Zaktualizowany 8-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy otrzymuje zaktualizowaną wersję Sync 3, w tym aktualne informacje o ruchu drogowym, inne informacje lokalne oraz pełną łączność mobilną.

Czytaj więcej:
* Volkswagen prezentuje zaktualizowane Polo GTI
* Ford wprowadza na rynek elektryczną Fiestę po raz pierwszy
* Dwa małe SUV-y dla nowozelandzkiego Forda?
* Ford NZ gotowy, by zabłysnąć ulepszonym Mustangiem

Wreszcie ST otrzymuje nowe, wyczynowe fotele, które mają oferować większy komfort i wsparcie, a także zintegrowany zagłówek.

Nowy kolor, czyli zielony, na pewno zagości w Nowej Zelandii.

dostarczony

Nowy kolor, czyli zielony, na pewno zagości w Nowej Zelandii.

Pod maską znajduje się ta sama 1,5-litrowa potrójna turbosprężarka, co poprzednio, co daje taką samą moc 147 kW. Moment obrotowy został przesunięty o 30 Nm do 320 Nm, jednak manualna skrzynia biegów zostanie zachowana.

Nie jest jasne, czy Fiesta ST 2022 będzie szybsza do 100 km/h niż poprzednia wersja, ale dodatkowy moment obrotowy stawia Fiesta ST na tej samej podstawie wyjściowej. Jako konkurent Volkswagen Polo GTI.

Dostępne będą również dwa nowe kolory – Boundless Blue i Mean Green.

Ford NZ nadal wycenia zaktualizowaną Fiestę ST, ale ma nadzieję, że wkrótce ją dostanie. W każdym razie potwierdziłem to rzeczy Ten „wredny zielony” na pewno zagości w Nowej Zelandii.

READ  Łatwy wzrost napędza ryzykowną zależność Nowej Zelandii od Chin

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top