Modernizacja Forda Fiesty ST z większą mocą i lepszą technologią

Zaktualizowany Ford Fiesta ST ma nową osłonę chłodnicy i większy moment obrotowy przy tej samej manualnej skrzyni biegów.

dostarczony

Zaktualizowany Ford Fiesta ST ma nową osłonę chłodnicy i większy moment obrotowy przy tej samej manualnej skrzyni biegów.

Ford zaprezentował gamę 2022 Fiesta w nocy, z jedynym realnym modelem dla nas pikantny hatchback Fiesta ST.

Nowa Fiesta ma większą osłonę chłodnicy, która jest mniej nadąsana niż wcześniej, a także inne ustawione pod kątem wloty powietrza i zaktualizowane reflektory matrycowe, które wykrywają nadjeżdżający ruch i tworzą wzór świetlny, który zapobiega oślepianiu drugiego kierowcy. Tymczasem tył wygląda prawie tak samo.

Zmiany we wnętrzu obejmują 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników, który wydaje się być w pełni konfigurowalny w zależności od trybu jazdy.

DAMIEN O’CARROLL / STOPA DOSTARCZANA

Pojazd 2020 Stuff Top Sports/Performance to Ford Fiesta ST.

Zaktualizowany 8-calowy ekran informacyjno-rozrywkowy otrzymuje zaktualizowaną wersję Sync 3, w tym aktualne informacje o ruchu drogowym, inne informacje lokalne oraz pełną łączność mobilną.

Czytaj więcej:
* Volkswagen prezentuje zaktualizowane Polo GTI
* Ford wprowadza na rynek elektryczną Fiestę po raz pierwszy
* Dwa małe SUV-y dla nowozelandzkiego Forda?
* Ford NZ gotowy, by zabłysnąć ulepszonym Mustangiem

Wreszcie ST otrzymuje nowe, wyczynowe fotele, które mają oferować większy komfort i wsparcie, a także zintegrowany zagłówek.

Nowy kolor, czyli zielony, na pewno zagości w Nowej Zelandii.

dostarczony

Nowy kolor, czyli zielony, na pewno zagości w Nowej Zelandii.

Pod maską znajduje się ta sama 1,5-litrowa potrójna turbosprężarka, co poprzednio, co daje taką samą moc 147 kW. Moment obrotowy został przesunięty o 30 Nm do 320 Nm, jednak manualna skrzynia biegów zostanie zachowana.

Nie jest jasne, czy Fiesta ST 2022 będzie szybsza do 100 km/h niż poprzednia wersja, ale dodatkowy moment obrotowy stawia Fiesta ST na tej samej podstawie wyjściowej. Jako konkurent Volkswagen Polo GTI.

Dostępne będą również dwa nowe kolory – Boundless Blue i Mean Green.

Ford NZ nadal wycenia zaktualizowaną Fiestę ST, ale ma nadzieję, że wkrótce ją dostanie. W każdym razie potwierdziłem to rzeczy Ten „wredny zielony” na pewno zagości w Nowej Zelandii.

READ  Wizje kosmosu zderzają się, gdy William Shatner przygotowuje się do swojej prawdziwej podróży gwiezdnej

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top