Moja siostra jest głośnym i agresywnym kierowcą na tylnym siedzeniu

Moja siostra jest głośnym i agresywnym kierowcą na tylnym siedzeniu

Droga Abby: Jestem emerytem, ​​aktywnym mężczyzną i mam poważny problem z moją siostrą, która jest ode mnie trochę młodsza. Jest głośnym i agresywnym kierowcą na tylnym siedzeniu. Kiedy wsiada do mojego samochodu, czuje się zobowiązana powiedzieć mi na głos, którym pasem powinienem jechać, wpada w panikę na myśl o tym, jak blisko jestem samochodu przede mną, i ma wiele innych problemów, które sobie wyobraża.

Jestem kompetentnym i bezpiecznym kierowcą, ale jej głośne krzyki są nie tylko denerwujące, ale czasami mnie rozpraszają, co obawiam się, że może doprowadzić do wypadku. „Zjedź na lewy pas!” Krzyczy, ale nie widzi samochodów za nami, które widzę w lustrze.

Ona wie, jak bardzo mnie to niepokoi, ale wydaje się, że jej to nie obchodzi. Straciłam na nią złość, że to zrobiła. Jakieś rady, jak sprawić, żeby przestała mieć napady podczas jazdy? — Wściekły starszy brat

Drogi bracie: Twoja siostra może nie być w stanie się opanować i dlatego to robi. Ponieważ uważasz, że jazda na tylnym siedzeniu jest nie tylko irytująca, ale i potencjalnie niebezpieczna, przestań pozwalać jej jechać z tobą, a Twój problem zostanie rozwiązany.

Czytaj więcej droga Abby I Inne kolumny z poradami.

Książka Dear Abby została napisana przez Abigail Van Buren, znaną również jako Jane Phillips, a założona przez jej matkę, Pauline Phillips. Skontaktuj się z kochaną Abby pod adresem www.DearAbby.com lub pod numerem PO Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

READ  Meghan Markle, książę Harry radził leczyć stare rany

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *