Nadzorca Biden rozpoczyna „krajowy wysiłek” szczepienia dzieci przeciwko COVID-19

Administracja Bidena rozpoczęła w poniedziałek „krajowy wysiłek”, aby zachęcić szkoły, rodziców i opiekunów do szczepienia dzieci przeciwko COVID, mówiąc, że „szczepienie jest najlepszym sposobem, jaki mamy”, aby zapewnić bezpieczeństwo uczniów i że szkoły pozostają otwarte osobiście. uczenie się.

Sekretarz ds. edukacji Miguel Cardona oraz sekretarz ds. zdrowia i opieki społecznej Xavier Becerra wysłali w poniedziałek rano list do dyrektorów szkół podstawowych w całym kraju, zachęcając ich do dzielenia się informacjami z rodzinami na temat szczepionek przeciwko COVID-19 dla dzieci.

Szczepienia przeciwko COVID-19 i małym dzieciom: co wiesz

Wiadomość pojawia się zaledwie kilka dni po tym, jak Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom zaleciły stosowanie szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19 u dzieci w wieku od 5 do 11 lat.

„Dzisiaj docieramy do was i zachęcamy do aktywnego wspierania procesu szczepień dla dzieci w waszym stanie, terytoriach, hrabstwach, plemionach, społecznościach i szkołach” – napisali. „To bardzo ekscytujący rozwój i ważna okazja, aby chronić niektórych naszych młodych uczniów i nasze społeczności”.

„Szczepienie to najlepszy sposób, aby chronić naszych uczniów przed COVID-19, utrzymywać osobistą naukę, zapobiegać zamykaniu szkół i anulować cenne zajęcia pozalekcyjne”, napisali, dodając, że szczepienia „w połączeniu ze strategiami profilaktycznymi”, takimi jak ukrywanie, testowanie, śledzenie, dystansowanie i ulepszona wentylacja „mogą znacznie ograniczać przenoszenie COVID-19”.

„Szkoły odgrywają kluczową rolę w zapewnianiu dostępu do wiarygodnych informacji na temat szczepionki”, napisali, dodając, że „rodzice uważnie słuchają dyrektorów i pracowników szkoły”.

„Zachęcamy Cię do zrobienia wszystkiego, co w Twojej mocy, aby pomóc rodzicom i rodzinom dowiedzieć się i otrzymać szczepionkę” – napisali.

Dyrektor CDC Walsky podpisuje szczepionkę Pfizer dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat

Cardona i Becerra zażądały, aby szkoły gościły kliniki ze szczepionką COVID-19, zauważając, że CDC opracowało zasoby dla szkół do wykorzystania w stałych klinikach, oraz zauważając finansowanie w ramach ratowania USA i za pośrednictwem FEMA „aby zapewnić, że możesz pokryć wszystkie koszty prowadzenia kliniki ”.

READ  Teleskop Jamesa Webba NASA, Observatory, publikuje zdjęcia satelitarne

Poprosili również szkoły o rozpowszechnianie informacji o szczepionkach przeciw COVID-19 wszystkim rodzinom z dziećmi w wieku od 5 do 11 lat.

„Rodzice polegają na nauczycielach, dyrektorach, szkolnych pielęgniarkach i innych pracownikach szkoły, aby zapewnić swoim uczniom bezpieczeństwo i zdrowie każdego roku szkolnego” – napisali. „Informacje, które zapewniasz – w językach, do których Twoi rodzice mają dostęp – będą miały kluczowe znaczenie w pomaganiu rodzinom w lepszym poznaniu szczepionki”.

Dodali: „Zachęcamy do skorzystania z tej okazji, aby podkreślić bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek i wyjaśnić, dlaczego są one ważne w ochronie osób przed COVID-19, ograniczaniu transmisji w społeczności i rodzinie oraz zapewnianiu bezpieczeństwa dzieci w nauce osobistej”.

„Jako rodzice rozumiemy, że rodzice dzieci, które niedawno kwalifikują się do otrzymania szczepionki, będą mieli pytania dotyczące szczepionki” – powiedzieli Cardona i Becerra.

Wezwali również szkoły do ​​rozmów i zaangażowania społeczności w sprawie szczepionek COVID z rodzicami we współpracy z lokalnymi pediatrami i innymi zaufanymi głosami medycznymi w ich społecznościach.

Trump Surgeon General mówi o szczepieniu dzieci

Cardona i Becerra zasugerowały również współpracę z organizacjami społecznościowymi lub wyznaniowymi, a także współpracę z liderami studenckimi, aby „uczynić wysiłek zabawą i zachęcić młodych ludzi do zaangażowania”.

„Potrzebujemy waszej pomocy teraz bardziej niż kiedykolwiek, aby nadal chronić nasze społeczności i nasze dzieci” – napisali.

Wiadomość pojawia się przed poniedziałkową wizytą Pierwszej Damy Jill Biden i naczelnego lekarza USA Viveka Murthy’ego w szkolnej klinice szczepień w Wirginii.

Ta wizyta, według urzędnika Białego Domu, zaczęłaby się „krajowym wysiłkiem administracji Bidena, aby zachęcić rodziców i opiekunów do szczepienia dzieci w wieku od 5 do 11 lat”.

Wizyta pierwszej damy będzie pierwszą wizytą Białego Domu w klinice w celu zaszczepienia dzieci przeciwko COVID-19, odkąd 2 listopada CDC zaleciło stosowanie szczepionki Pfizer dla dzieci.

Urzędnik Białego Domu powiedział Fox News, że wysiłki obejmą w nadchodzących tygodniach odwiedzanie klinik szczepień pediatrycznych COVID-19 w całym kraju, w tym w szkołach, szpitalach dziecięcych i innych witrynach społecznościowych, i zachęcą więcej witryn do przeglądania. Szczepionki dla dzieci w ich społecznościach.

READ  Zasilanie włączone! Teleskop Kosmiczny Webba włącza instrumenty

Urzędnik powiedział również Fox News, że administracja Bidena zachęca okręgi szkolne w całym kraju do zakładania „szkolnych klinik szczepionek”, wykorzystując pieniądze z dofinansowania USA na „pomoc w prowadzeniu tych klinik” i wykorzystując dostawców za pośrednictwem rządowego programu aptek detalicznych do podawać szczepionki.

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *