Najlepsi twórcy TikTok zarabiają więcej niż zwykłą pracę

Biznes

Maddison Peel była w stanie rzucić pracę w McDonald’s, aby uzyskać bardziej lukratywną pracę w TikTok jako maddisonskitchen. Zdjęcie / TikTok

O tej porze roku wszyscy zaczynamy wyobrażać sobie, co czeka nas kolejny dzień. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy w trakcie wielkiego rozstania, a ludzie po prostu odmawiają toksycznym miejscom pracy, prawdopodobnie rozważałem rezygnację z tego wszystkiego, aby zostać pełnoetatowym producentem treści TikTok. Ale ile faktycznie zarobisz?

Cóż, nie wiem o tobie ani twoich talentach, więc nie mogę na to odpowiedzieć. Mogę jednak powiedzieć, co sprawia, że ​​są najlepsze TikTokkery, i stamtąd możesz ocenić swoje opcje.

22-letni twórca TikTokjasminetxo od sześciu lat publikuje mieszankę filmów tanecznych, historii komediowych i vlogów. W rozmowie z SMH wyjaśniła, że ​​jest to jej praca na pełen etat, odkąd ukończyła studia.

Jeśli jesteś kiepski w tańcu (tak jak ja) i niezbyt zabawny – nigdy się nie bój. Madison Bell z Kentucky ma 22 lata i była w stanie porzucić swoją pracę za 12 dolarów za godzinę w McDonald’s, aby dostać lukratywną pracę w TikTok jako maddisonskitchen.

Jej relacja dotyczy gotowania, zwłaszcza zdrowego, wygodnego jedzenia, które prawie sprawia, że ​​mam ochotę wejść do mojej kuchni, co jest ogromne, biorąc pod uwagę, że naprawdę nienawidzę gotowania.

Według Business Insidera za swoje umiejętności kuchenne Peel zarabia około 7000 AUD (7410 USD) do 14 000 AUD miesięcznie.

Te kobiety należą nawet do najlepiej zarabiających na TikTok. Szacuje się, że od 2019 r. jeden z najpopularniejszych TikTokkerów, Addison Rae Easterling, przyniesie około 5 milionów dolarów rocznie.

Jak więc krótkie filmy zamieniają się w twardą gotówkę? Chodzi głównie o posty i promocje – które pojawiają się, gdy masz wystarczającą liczbę obserwujących, aby oglądać Twoje treści. Możesz również poprosić swoich obserwatorów o przesyłanie darowizn podczas tworzenia filmów na żywo.

READ  Głuchy zaprzysiężony po próbie zamówienia burgera

Więc kto wie, nowy rok, nowy TikTok ty?

Phoebe Newman

"Podróżujący ninja. Rozrabiaka. Badacz bekonów. Ekspert od ekstremalnych alkoholi. Obrońca zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top