Najlepszy mężczyzna został wyrzucony ze ślubu po „okropnym” dowcipie o przemawiającej druhnie

styl życia

Żart pozostawił druhnę we łzach. Obraz / 123RF

Zawsze jest jedna osoba, której nie masz pewności, że zabierze głos na swoim ślubie.

Niezależnie od tego, czy jesteś kimś, kto dużo o tobie wie, członkiem drużyny ślubnej, która nie jest najlepsza w publicznych wystąpieniach, czy kimś, kto lubi robić niestosowne dowcipy, wstrzymasz oddech, dopóki ich rozmowa się nie skończy.

Dokładnie tak się stało, gdy drużba znalazł sposób na zepsucie wielkiego dnia panny młodej i pana młodego.

Teraz otworzył drogę do „spieprzonego” podczas przemówienia, co spowodowało, że został wyrzucony ze ślubu swojego najlepszego kumpla.

Ujawnił: „Wszystko szło dobrze, a ludzie śmiali się we właściwych momentach i dostawali wszystkie dowcipy”.

Ale wtedy coś poszło nie tak… bardzo szybko.

Chcąc szybko zakończyć, zażartował, przemawiając na przyjęciu weselnym. Można śmiało powiedzieć, że odbiło się to zdumiewająco.

„Powiedziałem: „Druhny, jestem tu trochę niski i tak naprawdę nie znam was wszystkich, więc chciałbym tylko powiedzieć, że pięć na sześć z was wygląda dziś niesamowicie… Znajdźcie to wśród siebie. „”

Potem pokój umarł.

„Wiedziałem, że naprawdę to zrobię” – przyznał.

Drużba był upokorzony, gdy dowiedział się, że jego żart sprawił, że jedna z druhen rozpłakała się.

Wyjaśnił, że „tak naprawdę nie miał na myśli żadnego z nich – to dosłownie nonsens”, ale to nie wystarczyło, aby uspokoić sytuację.

Jego noc się skończyła.

„Panna młoda podeszła do mnie i po prostu powiedziała: „Myślę, że lepiej odejdź”, a pan młody skinął głową za nią. Czułem się tak źle, że wysłałem im wszystkie wiadomości, a także przeprosiłem na stronie grupy na Facebooku”.

Post mężczyzny doprowadził do setek komentarzy innych osób na temat ich przerażających doświadczeń na weselach, w tym fotografa ślubnego, który nazwał przemówienie jednym z najgorszych.

READ  Ujawniono ulubiony klasyczny album NZ Kiwi

„Jako fotograf ślubny czuję się tak. Świetnie się bawiłem. Widziałem kilka okropnych przemówień drużbów na ponad 400 ślubach, ale gdybym je słyszał, byłoby to jedno z moich najgorszych przemówień w historii. osiągnięcie.”

A inny dodał kilka rad, jak iść naprzód: „Możesz wysadzić pana młodego, możesz wysadzić drużbów, ale część mowy panny młodej i druhny to prysznic z pozdrowieniami, kropka”.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *